dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kasia_Artur

  1. my tutaj a nasz domek tam - kasia i artur

    Właśnie dowiedziałam sie, że nasza działka juz od 30 marca 2005 jest połozona przy drodze wewnetrznej, której wlascicielem jest gmina. Nasz droga utracila miano drogi gminnej. I tutaj wchodzimy do ustawy o drogach publicznej - kto jest zarzadzajacym ta droga??

    oj sie narobilo

    my tu o biurokracji a panstwo BMS beton leja - ach ten zapach betonu :):):)
  2. my tutaj a nasz domek tam - kasia i artur

    Juz jest lepiej - nie mamy bagienka na podworku :)
    Zlozylam wniosek do gminy o utwardzenie drogi dojazdowej - teraz czekam na ruch wojta. Powiem tak - pozostaje czekac na cud :)
    Na nasz trawnik, czyli to miejsce gdzie byly rozsiane nasiona trawy w czasie ubieglego maja - rozsypalismy super doskonaly nawoz. Czekamy na super doskonale efekty.
    W wolnych chwilach w ramach relaksu grabie teren pod kolejne czesci trawnika- czy ja juz wspominalam o tym, ze my chyba mieszkamy na jakis ...
  3. my tutaj a nasz domek tam - kasia i artur

    Z budowa stoimy w miejscu i tak zapewne bedzie jeszcze przez jakis czas. Zrobilam wlasnorecznie projekt instalacji centralnego odkurzacza. Bylam w lokalnym sklepie i dowiedzialam sie o ceny niezbednych elementow instalacyjnych - okazuje sie ze maja taniej niz na allegro. Umowilam sie ze sprzedajacym, iz zawsze moe dokonac wymiany lub zwrotu dowolnego elelmentu.
    Jeszcze dzis ma byc sliczna pogoda wiec postaram sie zrobic cos w ogrodku.
    Ciagle mamy bagienko, choc juz troszke mniejsze. ...
  4. my tutaj a nasz domek tam - kasia i artur

    I jeszcze jedno Kaszuby sa śliczne - ale spróbujcie wybudowac się na tych pagórkach. BRRRRRRRRRR

    JO
  5. my tutaj a nasz domek tam - kasia i artur

    Sezon ogródkowy uważa się za rozpoczety!!

    Nie ma juz śniegu, woda tez gdzieś się ulotniła. Zabrałam ze sobą grabie, widły amerykanki i dyla przekopywać ziemie. Zrobiłam wiele prac jesienia i teraz jest łatwiej kopac. Zebrałam ziemię z kretowisk - wykozystamy ją jak będziemy dosiewać trawnik w miejscach, gdzie nie powschoodziły naspina. Sprawdziłam Thuje i doliczyłam się 4 sztuk zniszczonych przez psy "wsiowe" (tak mawiała moja babcia). Na trawniku ...
Strona 1 z 15