dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ewazych

  1. Dążenia do wymarzonego domu

    Na początku myślałam by kozę ustawić w tym miejscu gdzie jest komin:



    po przeczytaniu kilku opinii wszyscy doradzali jej przesunięcie do przedpokoju, ale nie mogę tego zrobić, więc wymyśliłam coś takiego:



    Jednak z opcją nr 2 wiąże się budowanie komina (ewentualnie jeśli można ...
  2. Dążenia do wymarzonego domu

    Całkowita zmiana planów Tata dał mi poddasze domu. Tak więc zamiast budować będę remontować :)
  3. Dążenia do wymarzonego domu

    czy myślicie że da się z niego zrobic kuchnie kaflową, cena jest śmieszna :) 1500 zł. W opisie jest że posiada tylko kilka pęknięć. Jak myślicie? opłaca się czy lepiej kupic nowe płytki
  4. Dążenia do wymarzonego domu

    po prostu gąły na wierzch mi wyszły za projekt domu zawierający OFERTA NA WYKONANIE PROJEKTU DOMU JEDNORODZINNEGO O POWIERZCHNI 120 M2.
    OFERTA ZAWIERA PROJEKT BUDOWLANO-WYKONAWCZY WIELOBRANŻOWY BUDYNKU MIESZKALNEGO WRAZ Z PRZYŁĄCZAMI, PRZYGOTOWANIEM WARUNKÓW TECHNICZNYCH ZASILANIA, WNIOSKU O DECYZJĘ WZIZT, UZGODNIENIAMI I ZŁOZENIEM DOKUMENTACJI DO POZWOLENIA NA BUDOWĘ.
    KOSZT WYKONANIA PROJEKTU TO KWOTA - 21000,0 PL N.NETTO. KWOTA NIE ZAWIERA KOSZTÓW I OPŁAT ADMINISTRACYJNYCH W ...
  5. Dążenia do wymarzonego domu

    Szczerze powiedziawszy wycena wygląda podejżanie nisko jak to możlwie że inne firmy chcą podwójna cenę?
    itam,

    Przesyłam Pani wycenę domku:

    domek z bali 30cm = 115tyś.zł (robocizna i materiał)

    Ceny te zawierają: ściany zewnętrzne, ocieplenie, ściany wewnętrzne, wszystkie ściany działowe,
    podłogi, sufity, całe poddasze wraz z blacho dachówką oraz ociepleniem, wiatrownice, podbitki, wymurowanie kominów (z materiałem), ...
Strona 1 z 2