dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SIN

  1. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    No to kuchnia prawie skończona, brakuje jeszcze firanek i stolika - który się robi.


    Dechy ręcznie cheblowane- ale koleś miał dość mojego marudzenia ;p


    Domek zimą



    Poszła kolejna porcja pelletu, w sumie ...
  2. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    Jak nie urok, to przemarsz wojsk :-? tym razem zauważyłem że drzwi wejściowe wypaczyły się. Górna część i dolna, odeszła o dobre 5 mm od framugi. Wieje jak 150. Dobrze że wiatrołap ma dodatkowe drzwi, bo tak bym miał w domu wygwizdów. Póki co ekipa która montowała zobowiązała się że przyjadą w ciągu 2 tygodni i je naprostują. Gorzej jak będą chcieli je zabrać do prostowania. Firma w Krakowie..wiec w te mrozy zostać bez drzwi to mało wesoło.
  3. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    A śnieg sypie i sypie. Odśnieżanie to 1,5 h na jeden raz, a bywa że muszę to robić dwa razy dziennie, więc ubaw po pachy, ale będę przypakowany po tej zimie :lol:
    I córa
  4. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach te?ciowej

    No to masakra, czy ktoś mi powie jakie rachunki płacicie za prąd?
    Miesiąc temu przyszedł mi rachunek na 900 zł :evil: w tym miesiącu na 700 to wydaje mi się nie możliwe. Jedynym urządzeniem które jest więcej niż jak mieszkałem w bloku to piec na pellet,a wtedy płaciłem po 250 zł miesięcznie. To jakiś horror :cry:
  5. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    Długo mnie tu nie było, bo się miło mieszka, córka się urodziła więc nie było głowy. Nie sądziłem że dom generuje tyle kosztów, ale jak sie chciało to sie ma. A to prąd rachunki dwa razy wyższe niż w mieszkaniu bo piec chodzi, a to pellet do pieca a to wywózka szamba...taniej pewnie będzie dopiero latem, jak piec sie wyłączy i wszystko będzie na solarach. Powolutku spłacam długi i kupuje lampy by z wolna to po swojemu wyposażyć. Chociaż jeszcze w połowie wiszą żarówy ...
Strona 1 z 22