dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SIN

  1. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach te?ciowej

    Ekipa pracuje aż furczy. Kominakrz umówiny, będzie kominek na święta ;p, pół okrągły, otwarty. Prowadzę batalię przeciw żonie.. ona chce podłogę drwnianą w salonie, ja kamienną. Znając życie to przegram tą wojnę :lol: .
    Podbitka sie robi, ocieplenie sie robi. Hydraulicy umówieni. Jutro kurs na zakupy terakoty do kotłowni, by położyć przed wejściem kotła.
  2. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    No i JEST!!!! - Kolorek na ścianach!!! Ekipa prawie kończy, chociaz jeszcze ma kilka ścian do zrobiebnia, parapety zewnętrzne połzone, teraz przymierzam sie do wewnętrznych. NA zimę chcę jeszcze ogrzewanie założyć, ale to większy koszt i może być problem.
    Widok od ogrodu:

    I od frontu

    Zbliżenie okien i jak widać nie dokonczone balkony
    ...
  3. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    Podobno na budowie coś się dzieje, teśc przejął pałeczke. Ja niestety wylądowałem w szpitalu, po 3 dniach pobytu w tym cudownym przybytku i po operacji gniję teraz w domu, a nosi mnie jak chorera. Chciał bym zobaczyć co sie tam dzieje, ale we wtorek może otrzymam relację z pierwszej ręki. Wiem tylko że dekarze nie przyjechali wykończyc taras..hm, jutro czekają mnie telefony.
  4. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    No tak, to glazurnik powiedział że na roboty na balkonach już za późno, bo zimno. Dekarz naprawia niedoróbki. Ekipa od elewacji uwija sie jak szalona, na dniach będzie kłaść kolorek.
    Teść wziął się za ocieplanie sufitów i nabiera to rozpędu a w domu robi się coraz cieplej.
    NIestety kominek musi poczekać, bo za godzinę biora mnie do szpitala :( może wyjde za kilka dni.
    No i inne roboty wstrzymane z powodu braku kasy. Chyba wiosenny termin przeprowadzki odsuwa ...
  5. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    I znów nowości:
    1. Otrzymałem przyznanie numeru domu :lol: więc w te pędy zrobiłem sobie tabliczke i powiesiłem ją na siatce.
    2. Lampy gmina nam nie zamontuje póki co. Będzie za jakieś pół roku, bo dopiero przetarg robią.
    3. Parapety klinkierowe 20 cm okazały się w 20% za krótkie - na oknach w wykuszach, więc musiałem 30 sztuk oddać i dokupić 22 cm, a że to znajomy sprzedaje to udało się bez problemu.
    4. W sobote będzie wojna: na budowe ma przyjechać ...
Strona 11 z 22