dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SIN

  1. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    Czas na kilka fotek, może nie najlepszej jakości, ale co ja poradze :P
    Nasz salon juz po malowaniu, chociaz jeszcze nie sprzątnięty ( w tej chwili już jest tam czysto )

    Widok z balkonu na wjazd i miejsce gdzie będzie prawdopodobnie rósł Tulipanowiec

    Kolorek w naszej sypialni

    Kolorek w gościnnym
    ...
  2. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    Jutro zamieniło się w za tydzień :(, brak czasu, a na dodatek zycie potrafi pleść dziwne drogi....właśnie sie dowiedziałem, że forumowy stolarz, z którym byłem umówiony na wykonanie schodów..zmarł :(.
  3. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    Szafy klepniete, już sie robią. Podkład na balkonie położyny...jakie to cholerstwo drogie :evil: , jeden baniak 200 zł, a ja ich potrzebuje 10 :evil: :evil: :evil: , no nic, wole teraz wydać niż potem ma mnie zalewać. Ślusarz czeka na wybór wzorów na balustrady, pewnie cos z kasztanami bedzie. malarze szaleją w pokojach.. najlepszy był dzis tekst jednego. "...Panie, wziałem ACE, by te plamy zacieków wywabić ze ścian i mi pędzel zerzarło... " :lol: Dzis porobie foty, ...
  4. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    ...schody na strych kupione, za duże oczywiście więc trzeba będzie kuć. Glazura do kuchni zamówiona, będzie za 2 tygodnie, jeszcze z glazur zostały mi zakupy na tarasy i do dużej łazienki. Dziś wszedł Mistrz mało dobry :lol: czyli szpachelkarz, snuje się po całym domu i szpachluje wszelkie nierówności i dziury. Ponad to drzwi się wzieły i pomierzyły, czas oczekiwania 6 tygodni :-? i znów ktos walnął babola, bo otwory drzwiowe są za małe o 4 cm..znów kucie :evil: Dziś ...
  5. Dziennik Vampa, Sina oraz o klombikach teściowej

    Podłogi schną.
    W ogrodzie full roboty, a ja ledwo dycham, ale nie ma że boli, trzeba kopać, ciać, sadzić, porządkować, wyłuskiwać gruz z ziemi pazurami, ścieżki układać i pilnować terminó przyjazdów elektryków, hydraulików, glazurników, szafiarzy, drzwiarzy itd itd etc etc
Strona 4 z 22