dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Justkow

  1. Dziennik budowy! HURRA!! Justyna i Robert

    Z czymś dziwnym Pan mi się wpisał do dziennika :o hehe... rozumiem, ze pisałam do Pana... Do maja to my musimy mieć skończone instalacje...

    Czas na postępy... ŻADNE!! :evil:

    Pan od wieńca i ścianki coś nie przychodzi, coś mu się przedłuża...ciekawa jestem czy zdąży?? Mam jeszcze podejrzenia, że chce więcej kasy a jak poczeka jeszcze trochę to my nie będziemy mieli wyjścia i co wtedy?? Może jestem zbyt podejrzliwa, ale chyba po moich przejściach ...
  2. Dziennik budowy! HURRA!! Justyna i Robert

    Nam w urzędzie poszło w miarę szybko i sprawnie... z tym etapem nie mam złych wspomnień :lol: Jednego co jestem w 100% pewna to to, że już nigdy rodziny nie zatrudnię.
    Dzis miałam kolejne przejścia z moja super rodzinka, az szkoda słów!! Dałam wujkowi 2000 zł, chciał 4000, ale miałam mocno uzasadnione obawy, że nie przyjdzie więcej i przez to zostaliśmy uwięzieni u nich w domu!!! Jak w telenoweli brazylijskiej... Byliśmy straszeni, nie miło traktowani, a po udowodnieniu, ...
  3. Dziennik budowy! HURRA!! Justyna i Robert

    Witamy :lol:

    Z chęcią pomożemy, ale żeby poznać prawdziwe koszty budowy to jeszcze trochę musimy poczekać. Dziś wylewają strop, więc jeszcze z tydzień lub dwa i murowanie się skończy. Wtedy będę coś mogła więcej powiedzieć ile wszystko nas do tego momentu kosztowało...
    Jedno co mogę powiedzieć to słyszałam na składzie, że cegła na wiosnę ma zdrożeć (ile w tym prawdy, nikt nie wie), teraz jest w naprawdę korzystnej cenie...
    Zapraszamy ...
  4. Dziennik budowy! HURRA!! Justyna i Robert

    Przelali nam pierwszą transzę... Więc po mału oddajemy długi :cry:
    Zapłaciliśmy za cegłę, druty, cement itd... 18.500,00
    Wujek murarz dostał 1000,00.
    Dopłata do piachu i żwiru 550,00

    Na razie tyle oddaliśmy...

    Jutro następna część płatności... Wujek chce 3000,00.
    Jutro też zalewanie stropu, pewnie będzie za beton coś koło 6000,00.
    Tylko jest mały problem z dachem... z powodu pogody Pan co ma nam go robic ...
  5. Dziennik budowy! HURRA!! Justyna i Robert

    Zapłaciliśmy jeszcze pomocnikowi - 400,00

    Bedziemy musieli też dopłacić 550,00 - będzie to juz całość za piach i żwir.

    Cały czas sie zastanawiam, czy ten salon połączony z kuchnią to dobry pomysł. Miłośniczką sprzątania nie jestem... mąż tez nie jest miłośnikiem sprzątania... jak ktoś mi niespodziewanie wpadnie z wizytką a tam w kuchni na blacie będzie sterta brudnych naczyń :oops: hmn... marzyło mi się też, żeby mieć wysepkę w kuchni... ...
Strona 3 z 6