dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom jamaju

  1. Elewacja

    Po dwóch latach w końcu otynkowaliśmy dom...



    Updated 21-10-2012 at 22:24 by jamaju

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Podsumowanie (?)

    Zakończenie zakończeniem, ale wypadałoby chyba jakoś te nasze budowanie podsumować...

    2,5 roku pracy, wyrzeczeń, nerwów, wątpliwości, nadziei, radości z każdego postępu, uwieńczone ogromną satysfakcją, że powstał dom, nasz dom, na miarę naszych możliwości i oczekiwań. Czego chcieć więcej... Naszym założeniem był dom niewielki, prosty, "ciepły". Nie ma w nim kominka, halogenowych i ledowych "świecidełek" i nowinek technicznych bez ...
  3. Zako?czenie budowy

    Niniejszym wpisem ogłaszam budowę za ZAKOŃCZONĄ!

    Przynajmniej formalnie... Wczoraj minęły 3 tygodnie od dnia kiedy zgłosiliśmy w PINBie zakończenie budowy W praktyce, jak już pisałem poprzednio, do zrobienia pozostała podbitka, tynk zewnętrzny i kosmetyka wewnątrz
    We środę dostaliśmy informację o nadaniu numeru domu
    W tzw. międzyczasie kompletowaliśmy wyposażenie... teraz możemy się cieszyć z mieszkania we własnym domku ...
  4. Koszty - pa?dziernik 2010

    W końcu znalazłem czas na zrobienie porządku w papierach... Dzięki temu mogę przedstawić aktualne zestawienie kosztów:




    Na chwilę obecną przekroczyliśmy kosztorys o 1k PLN, ale do zrobienia jeszcze:
    - podbitka
    - tynk zewnętrzny ...
  5. Wrzesień - Październik 2010

    Od ostatniego wpisu minęły prawie dwa miesiące Działo się w tym czasie sporo, choć nie koniecznie w temacie budowlanym We wrześniu właściwie to jedynie ociepliliśmy w garażu sufit oraz ścianę wspóldzieloną z częścią mieszkalną. Z kolei w październiku wykonana została podbudowa na podjeździe



    I to by było dziś na tyle...
Strona 1 z 31