dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar alusia1974
    Bardzo ladnie,podoba mi sie
  2. Avatar jamaju
    Dzięki! Te zestawienie to takie zboczenie zawodowe
  3. Avatar u&k
    gratulację pięknego domku - robi wrażenie baaardzo przytulnego i cieplutkiego - pewnie taki jest,
    zestawienia pozazdrościłby niejeden analityk
  4. Avatar jamaju
    Dzięki kasjot! Duży w tym wkład własnej pracy, ale warto było
  5. Avatar kasjot
    Gratuluję domu i tego, że udało Wam się wybudować stosunkowo tanio.
  6. Avatar jamaju
    O tak, z każdym dniem robi się coraz przyjemniej
  7. Avatar jamaju
    O kosztach na ten czas nie potrafię dokładnie odpowiedzieć, szafa nie jest jeszcze w 100% skończona.
  8. Avatar annnnulka
    ALe już u Was przytulnie Tylko patrzeć aż dom zacznie tęrnić życiem
  9. Avatar annnnulka
    Schody wyglądają rewelacyjnie! Ile kosztowała szafa?
  10. Avatar jamaju
    Dzięki Aniu! Cieszę się że domek Ci sie podoba. Też mam nadzieję że będziemy zadowoleni, kiedy w końcu w nim zamieszkamy
  11. Avatar Pawciuniu
    Domek prezentuje się przepięknie , dodatkowego uroku dodaje fakt że większość prac wykonaliście sami .
    Jestem pełna uznania i podziwu .
    Gratuluję ! Myślę że będzie się wam super mieszkać

    pozdrawiam
    Ania
  12. Avatar jamaju
    Cieszę się że komuś się też podoba (choć jeszcze nie wykończona). Lepsze wrażenie jednak robi na żywo...
  13. Avatar ellik
    Bardzo ładna łazienka! Taka hmmm...."moja"
  14. Avatar jamaju
    Witam, wokół okna została zaprojektowana studzienka, ponieważ znajduje się ono poniżej poziomu terenu. Okno nie miało spełniać roli zsypu. Ostatecznie zastosowaliśmy doświetlacze piwniczne, co widać na zdjęciach w tym wpisie:
    http://forum.muratordom.pl/entry.php?63247-Dom-jamaju

    Zwykłe okno PCV raczej się nie nadaje do zabudowania we wsypie, bo łatwo uszkodzić zarówno ramę jak i szybę.
    Pozdrawiam
  15. Avatar HiHola
    Dzień dobry,
    zauważyłam na planie piwnicy zaznaczone okno piwniczne w studzience. Czy będzie ono służyło jako zsyp (np. do węgla)? Interesuje mnie, czy w takim wypadku jest to zwykłe okno plastikowe? Jeżeli byłoby to możliwe, prosiłabym o zdjęcie okna z góry, gdyż jestem ciekawa, jak zostało to rozwiązane. Dziękuję, pozdrawiam.