dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

naLeśnik

  1. Dziennik naLeśnika

    17.11.2009

    Wczoraj nieco z opóźnieniem ale już zdarzyłem do tego przywyknąć zamontowali nam schody





    tu już po wstępnym "zabezpieczeniu"



    a to dla Bartusia gdy zacznie raczkować ;)

  2. Dziennik naLeśnika

    16.11.2009

    Akcja malowanie rozpoczęta....ufff chciałoby się powiedzieć wreszcie!!

    klatka schodowa..... podnosimy głowę do góry ;)



    a tu widok z górnego korytarza




    Teraz kolej na dolny korytarz i parter.

    Płytki na dole położone

    ...
  3. Dziennik naLeśnika

    9.11.2009

    W ubiegłym roku mieliśmy spore kłopoty z fachowcami od więźby ale jakoś udało się znaleźć kogoś innego, ten rok w sumie przebiegał bez większych problemów, owszem to tynkarze kilka dni weszli z robota później a ta ja ślimacze się z wykończeniówką ;) ale w sobotę dostaliśmy cios w tył głowy od...... stolarza!!

    Mieliśmy termin umówiony na początek grudnia facet zadzwonił w sobotę że drzwi może najwcześniej zrobić na ......koniec stycznia!! :evil: ...
  4. Dziennik naLeśnika

    5.11.2009r.

    Pierwotnie był taki plan, że w tym czasie mieliśmy już mieszkać w nowym domku ;) ...ale zamierzenia trzeba było gruntownie zweryfikować, do połowy grudnia w sumie też już niewiele czasu ale wykończeniówki końca nie widać.

    Finalizowane sprawy:
    - kuchnia, będzie ciut inna niż wcześniej wklejałem wizualizacje, termin: na Mikołaja :)

    - drzwi - termin: 10-15 grudnia

    - schody - montaż: 10 listopada

    - malowanie ...
  5. Dziennik naLeśnika

    23.10.2009r.

    Wczoraj przedstawiciele ul. Jaśminowej (Błotnej? ;))w czterech osobach udała się do Wójta Gminy.

    Nic więcej nie wskóraliśmy poza tym co już wiemy, czyli:
    na przyszły rok jest przewidziana inwestycja budowy drogi na naszej ulicy i dojazdowych do niej, w sumie przeznaczono na to 2 mln zł z czego polowa to dofinansowanie z funduszy europejskich.

    Najpóźniej do połowy grudnia będzie wiadomo czy Gmina dostanie to dofinansowanie. ...
Strona 2 z 23