dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

muriel

  1. muriel.... day by day

    dawno nie pisałam, choć wiele się zmieniło...... mieszkamy od, hmmm, kilku miesięcy :D mamy domek wytynkowany, wyszedł co prawda inaczej niż to sobie wyobrażałam, ale na zmianę jakby za późno. Miał być piękny beżowo-brązowy, a jak Mały pierwszy raz zobaczył gotowy, krzyknął "Mamo jaki mamy piękny RÓŻOWY domek!!!" :lol: :lol: :lol: dzisiaj jakoś mi to już nie przeszkadza, cociaż jak zaświeci mocniej słońce to faktycznie można zwątpić. No ale przynajmniej ...
  2. muriel.... day by day

    Od wczoraj mamy skończoną podbitkę i czekamy na odpowiednią pogodę na tynki. Może przyszły tydzień?
  3. muriel.... day by day

    nadszedł czas na pokazania fotki z naszego montażu kuchni..... zdecydowanie odradzamy kontakty i interesy z firmą MOLTE na Dziadoszańskiej.
    Myślę, że foty z montażu powiedzą wszystko............

    od początku - najpierw po przywiezieniu niekompletnych mebli okazało się, że mam najpierw zapłacić, bo jak nie - do montażu nie dojdzie. Pół dnia "przepychaliśmy się", a montażysta siedział i nie wiedział co ma zrobić, i dopiero jak pokazałam że mam ...
  4. muriel.... day by day

    od ponad tygodnia robi się (w końcu) podbitka, może skończy się koło środy.... jak nie będzie gorąco wejdą tynkarza
    tynk na budowie od dobrych dwóch tygodni tylko nie ma jak kłaść póki nie skończą podbitki :-? wybraliśmy tynki silikonowo-silikatowe Kreisela, dostawca Bol-ann Gniezno. Zobaczymy jak wyjdą.
  5. muriel.... day by day

    od jakichś dwóch tygodni mamy też zrobiony podjazd i ścieżkę z łupka granitowego. Łupek ze Strzegomia - polecamy. Firma układająca go - GRANIT z Poznania - NIE POLECAMY
Strona 1 z 23