dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ania klepka

  1. Dogodny

    Mój dziennik nie zginął. Kierownik budowy wstrzymał nam budowę, nie przyjął więźby bo nie jest zgodna z projektem oraz jedna krokiew jest za blisko komina. Projekt znowu trafił do biura projektowego o naniesienie zmian w projekcie. Wczoraj zamówiliśmy okna Jezierskiego elita trzyszybowe 0,6 i bramę do garażu. Okna i brama w kolorze złotego dębu w dwustronnej okleinie. Cena za okna, rolety elektrycznie sterowane i brama wraz z montażem to 30250zł.
    Z moim tatą troszkę lepiej, jest w domu.
  2. Dogodny

    Mój tysięczny wpis musi się znaleźć w moim dzienniku. Dzisiaj kupiliśmy lakierobejcę do podbitki kolor tik (teak). Górale obiecują, że na święta będziemy mieli już domek zadaszony.

    Z moim tatą lepiej. Dalej ma niedowidzenie lewostronne, ale już się przyzwyczaił i patrzy pod innym kątem. Telefonu obsłużyć nie umie, bo jest za mały. Jutro ma tomografię kontrolną z kontrastem.
  3. Dogodny

    1 marca na naszej budowie zakończyła się zima. Wróciła ekipa i prace posunęły się znacznie do przodu (ekipa chce szybko skończyc, bo to pierwsza ich praca po długiej zimie ). W sobotę wkleję zdjęcia. Jutro nasi "dachowcy" zamawiają więźbę dachową.
  4. Dogodny

    robią się schody. W projekcie były drewniane, my zdecydowaliśmy się na schody lane. Jest pod nimi sporo miejsca. Spiżarka będzie pod schodami, natomiast kuchnia zostanie powiększona o planowaną wg projektu spiżarkę. Dzieki temu kuchnia ma 16 metrów (obecnie w bloku mam 7 metrową kuchnię).


    ...
  5. Dogodny

    Mój tata na wylanych fundamentach


    ściany pną się do góry

    kawałek salonu

    ja z tatą w kuchni

    strop

    lasek ...
Strona 1 z 2