dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Aga J.G

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Udało mi się zrzucić fotki :evil:
    Trochę to trwało ale są 8)
    Pogoda jest deszczowa więc internet lekko się przycina :o :roll:
    Wczoraj poszprzątałam cały dół, pomyłam okna dzisiaj w kolejności była góra ale deszcz pokrzyżował mi plany :evil:
    Z racji tego że od początku sierpnia pogoda jest jaka jest plany ogrodowe są nadal planami i jak w końcu nie przestanie padać na dłużej to teren na wiosnę bedzie taki sam jak w tym roku :evil: czyli ...
  2. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Mogłam spedzić ubiegły weekend bardzo miło w towarzystwie bardzo miłych Forumowiczów - jeśli ktoś jest ciekawy jak a nie wie o czym pisze niech zajrzy do KK :cry:
    No niestety moja praca jest jaka jest i nie mogłam być tam gdzie chciałam :-?
    Postanowiłam odbić sobie choć troszkę i w jeden wolny dzień weekendu szalelismy na zakupach we Wrocławiu :)
    Na efekt szaleństw uwieczniony na zdjęciach trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać ponieważ w naszym domku ...
  3. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Pogoda się poprawiłą na tyle że mozna było wejśc na dach i przystąpić do montowania wkładu :) oraz uszczelnienia komina :)
    Komin został uszczelniony taśmą dekarską może nie jest to bardzo ładne ale przynajmnie szczelnie, a na tym bardziej nam zależy :)
    Doszliśmy do wniosku że z pozostałymi kominami też tak zrobimy - po ostatnich przygodach wolimy dmuchac na zimne 8)
    A więc w poniedziałek mój mąz z naszym chrześniakiem zabrali się za wkłądanie wkładu ...
  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Dzisiaj mniej optymistycznie niż zawsze :cry:
    Otóż nasz dom przechodzi próbę deszczu pada od trzech dni, od wczoraj wieczór pada nom stop nie przerwanie i wychodzą kwiatki :o :roll:
    Po 1 przeciak nasz komin oczywiści ten mój ulubiony, nie wiem czy obróbki gdzieś puściły czy co - najgorsze jest to że nie ma za bardzo jak w taką pogodę wejśc na dach :-?
    Narazie mój kochany mąz dzisiaj rano poodsuwał wełnę od komina i obłożył go folią jak pogoda się ...
  5. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Tak jak obiecałam teraz fotki tutaj domowe a raczej jak się zielenimy :wink: :)
    http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/pry...e2.jpg&.src=ph
    a tutaj nasz pies na wakacjach :wink: :)
    http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/pry...e2.jpg&.src=ph
    Zapraszam :)
Strona 11 z 50