dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Aga J.G

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Dawno mnie tu nie było ale czas nadrobić zaległości :) Mam nadzieję że ktoś mnie jeszcze pamięta 8)
    Domek jest już częściowo żółty, zabrakło nam tynku i musieliśmy czekać.
    Trochę to trwało ale tynk już jest, teraz czekamy na ekipę, żeby przyszli dokończyć dzieła :)
    Nawet mnie to czekanie nie męczy 8)
    Ziemi jak nie było tak nie ma więc ogordzenie jest nadal nie dokończone co za tym idzie ogród też leży odłogiem a chwasty robią co chcą ...
  2. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Od wtorku robi się elewacja, oczywiście nie sama :wink: :) a szkoda :)
    Domek przybiera kolor szary :)
    Nadal trwają prace przy ogrodzeniu, robi się opaska na około domu i czekamy na ziemię :o :roll:
    Jest taki bum budowlany że nawet ziemi brakuje, a bez niej nie ruszymy z pracami ogrodowymi, choć posadziłam już trochę roslinek w doniczkach i cały czas czytam i myslę co można zrobić z tym naszym ugorem :-?
    Z racji tego że kasa wypływa bardzo szybko ...
  3. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Życie gna do przodu, dużo sie dzieje, czasu coraz mniej 8)
    Elewacja zacznie się robić po długi weekendzie majowym ( cięzko o wykonawców, na szczęście udało nam się złapać jednego, mam nadzieje że będziemy zadowoleni ). Ceny robocizny szalaję ale jakoś się dogadaliśmy :)
    Działak jest już ogrodzona z trzech stron, czwarta została bo trzeba nawieźć ziemii. Mamy już TARAS :) i pierwszą roślinkę :)
    Jak widać prace przeniosły się na zewnątrz więc ...
  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, oraz zdrowych!

  5. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Rocznica minęła wiosna przyszła więc czas rozpocząc nowy sezon budowlany :)
    Na 1 ogień idzie elewacja - kolor tynku wybrany i zamówiony - czas oczekiwania 3-4 tygodnie. Kolorek będzie jakiś taki piaskowo - żółty bo jak wiadomo z takiego kwadracika trudno coś wybrać :o :roll:
    Casting na wykonawcę trwa i tym razem wstępną selekcją zajmuje się mąż, do mnie będzie należała ostateczna decyzja - jak wiadomo cięzko jest z ekipami :-? więc nawet nie wiem czy ...
Strona 3 z 50