dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

goomisia

  1. Rewolucja na dzialce nr 200

    OOOO rany! ale mamy nieaktualny dziennik! wstyd!
    Teraz to sie juz tyle pozmienialo, ze nawet nie wiem co mam pisac :) W zasadzie to sie zmienilo wszystko, ale niestety nie na tyle, zebysmy mogli zamieszkac. Wstrzymal nas okrutny gaz, ktory od kilku miesiecy nie chce sie nam podlaczyc i szambo zamowione w lipcu, ktorego do tej pory nikt nie widzial... Gdyby te dwie sprawy jakims cudem udalo sie rozwiazac to naprawde niewiele by nam juz zostalo. Jesli ktoskolwiek bylby zainteresowany jakimis ...
  2. Rewolucja na dzialce nr 200

    No ladnie... Dwa miesiace minęły, lato na dobre rozkwitlo, a my nic... nie pokazujemy :)
    Mamy juz piekna hydraulike wykonana przez Skrola, mamy zamowione piekne drewniane okna i drzwi zewnetrzne, ktore maja do nas przyjechac za dwa tygodnie...
    Mamy tez od miesiaca rozgrzebana elektryke i problemy z wykonawca (z reszta polecajacym sie tu, na tym forum). Fecet sobie totalnie kpi, prawie go nie ma na budowie, czasami potrafi wpasc na dwie minuty w ciagu calego dnia (swoja droga, ciekawe ...
  3. Rewolucja na dzialce nr 200

    z ciekawostek: zlozylismy wreszcie wczoraj, po wielu bojach i ociaganiach, wniosek o kredyt w mBanku. Korzystna oferte nam dali. Mam nadzieje, ze tego nie pozalujemy, bo wiazemy sie z nimi na cale 30 lat :)
  4. Rewolucja na dzialce nr 200

    potem to juz przyszla zima i zawiesilismy wszelkie czynnosci budowlancze...

    Domek ma sie niezle, stoi sobie spokojnie, nic mu sie nie pourywalo/powykrecalo/popekalo. Jednym slowem - dzielny jest, przetrwal taka sroga zime :)

    Kilka obiecanych zimowych fotek (z koncowki stycznia):



    nasz widok z okien salonu i kuchni
    ...
  5. Rewolucja na dzialce nr 200

    kolejna wazna rzecz - niwelacja terenu

    Tego nam trzeba bylo najbardziej... Zaprosilismy na nasza dzialke Bardzo Milego Pana Koparkowego z zolta maszyna, a Pan w rewanzu rozwiozl nasz wielka gore ziemi. Zrobil to sprawnie i szybko, a my po raz pierwszy ujrzelismy nasz dom z dalszej perspektywy, co wczesniej bylo niemozliwe. Musze przyznac, ze widok byl imponujacy - latalam dookola dzialki jak poparzona i nie moglam sie nacieszyc :)

    Bardzo Mily Pan Koparkowy ze swoja ...
Strona 1 z 4