dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kruszon11

  1. Głową w bale

    I dekarze wymienili blachę w jeden dzień. Miło. Dzisiaj obróbki i zapewne skończą.
    Przy okazji wyszły babole górali. Bo górale wszak robili dach. Trzeba było łatać podziurawioną folię. Wokół kominów nie było folii, ani żadnego zabezpieczenia. Cud jakiś, że do domu się przez ten czas nie lała się woda. Dekarz kazał kupić taśmę dekarską i uszczelniacze silikonowe, żeby poprawić ..... Nie przyłożyli się moje chłopaki do dachu..... Zobaczymy co wyjdzie po dzisiejszym ...
  2. G?ow? w bale

    Zaczynamy kolejny sezon budowlany.... ;)
    Na pierwszy ogień dach.... Przyjechali rano dekarze do wymiany dachu.... Okaże się ........

    8)
  3. Głową w bale

    Jeśli zalać betonem, to obłożyć kamieniem. Jeśli cegła to niekoniecznie.....
    Słup z cegły wcale nie jest beee..... Przy odpowiednim wykończeniu powinno być ok. Mam na myśli ładne wyfugowanie specjalną zaprawą i zaimpregnowanie dla podkreślenia koloru......
    Deski poziome nie pasują mi do koncepcji, poza tym nie chcę mieć country, tylko złamany rustykalnością modern..... :P:P:P Ale określenie teraz znalazłem...... :P:P

    Trzeba najpierw policzyć co ...
  4. Głową w bale

    Heheheheheheh
    Nie, nie czytasz.... chociaż brałem pod uwagę deski ułożone poziomo....

    Słupy będę tez murował, tylko zastanawiam się, czy robić je np. z cegły, czy po prostu szalować i zalać betonem....
  5. Głową w bale

    Jestem, jestem, chociaż odnaleźć się trudno..... popierniczyło się wszystko, robią z tego forum po części jakiś portal społecznościowy. Co moim zdaniem jest spóźnioną i chybioną decyzją.
    Nawet powiadomień nie mam..... I chęci też żeby te wszystkie "moje" tematy odnaleźć......
    Dupa, dupa, dupa....... Było dobrze, to jak zwykle musieli spierniczyć.....
    Chociaż doceniam niektóre zmiany, bo mam wrażenie, że forum będzie bardziej uporządkowane.... ...
Strona 4 z 72