dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

popcarol

  1. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

    Cytat Napisał popcarol
    Wanne na pietrze w lazience chcemy obudowac k/g i okleic plytkami. Wanna cersanit:
    Stoi juz w garazu, musze ja obejrzec w sobote. Mam nadzieje jest cala - przywiozl ja kurier, a odbierala sasiadka...
    F...ck! Wanna jest obita na rogach - uszczerbek akrylu.. jak to zalatac? Da sie czyms wypelnic?? Reklamacja bez protokolu u kuriera= nie mam po co dywonic... wrr
    HELP!!!!
  2. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

    Prosze o pomoc - odnoscie przedluzenia schodkow. Na razie przed glownym wejsciem mamy 2 schodki. Chcemy je przedluzyc, by do kotlowni przejsc z domu nie ubierajac butow (schodki wylozone beda plytkami/gresem).
    Poziom doklejonego schodka - na wysokosc schodka nizszego. Wielkosc nowego schodka - jak gornego istniejacego. Co myslicie?
    Teraz wyglada to tak:

    ...
  3. i jeszcze zrobione!

    Musimy zdecydowac - odnosnie kladzenia kostki przed domem.
    Schodzek przed grzwiami wejsciowymi jest beznadziejny. Obok mamy drugie wejscie do domu - do kotlowni. Musimy jakos ten schodek przedluzyc, zeby to jakos wygladalo. Chcielismy uniknac kolejnych betonow przed domem (nawet ogrodzenie robimy bez podmurowki, tylko slupki beda zakotwione w betonie). Ale taki schodek jak jest bedzie beznadziejnie wygladal sam - ni z tego ni z owego, a wejscie do kotlowni wymurowane z granitu + sciezka granitowa ...
  4. i jeszcze zrobione!

    W gornej lazience zrobilam fotke stelazy Grohe - czeka na zabudowe. Przy okazji widac dobrze zrobione - moim zdaniem - tynki i wylewki:


    I moje sliczne kamyczki - mozaika z otoczakow na fragment podlogi w lazience:

  5. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

    Skonczony garaz, kiedys go jeszcze pomalujemy:




    Kostka - lupek granitowy na podjazd i sciezki przywieziony. Stosunek jakosc/cena 10/10 moim zdaniem :)


    ...