dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

popcarol

  1. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

    Jednak jedziemy dopiero za tydzien na dzialke. Chociaz pogoda fajna sie zrobila... no ale trudno.
    Teraz ogarniemy mieszkanie. Fotki porobic musimy, a zawalonego rzeczami mieszkania, do tego zakurzonego lepiej nie prezentowac ;)
    Opis juz mam. Beda fotki, wystawiamy mieszkanie Warszawa Bemowo na sprzedaz.
    Moze ktos chetny? :)

    Mieszkanie spoldzielczo-wlasnosciowe z wyodrebniona KW w budynku z 1985 roku, usytuowanym niedaleko skrzyzowania ul. Powstancow Slaskich i ...
  2. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

    Przyszla narzuta pod moja nieobecnosc do pracy. Wczoraj ja rozpakowalam. Jest przesliczna (jej fotki pare postow wyzej, nie chce sie powtarzac). Reakcja moich kolezanek z pietra - yyy i tobie sie podoba? Taka hmm babciowa...
    Owszem podoba mi sie:) Chyba nie tylko mnie;) Ponizej podobna u Fragole:


    I zolty we wnetrzu tez kradziony od Fragole - w tle oczywiscie szydelkowa narzuta:
    ...
  3. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

  4. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

    Dziekuje Ci Meg bardzo!! Super :)
    W tej sprawie dziekuje tez Yeti i Mirce :)

    Pozdrawiam Was serdecznie!
    Karolina
  5. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

    Wrocilismy! Bylo superowo. Duuuzo do opowiadania...
    W poniedzialek powinny byc wyniki przyjec do przedszkoli. Nadal nie ma. I nie wiem co robic - Mloda powinna byc przyjeta (o ile w ogole) do jednego z tych w ktorych skladalam papiery. I co teraz? Mam sprawdzac listy we wszystkich 9 przedszkolach? (oczywiscie prosze Tesciowa, bo my nadal w Wawie). Ktos cos wie? Wrr...

    W ten weekend musimy sie ogarnac po przyjezdzie - tony prania, mieszkanie zakurzone, generalnie porzadki nas ...
Strona 3 z 103