dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

lecta

  1. Akwarium dla ludzi - Lecta

    Robilam plany kuchni, ale na to mamy jeszcze sporo czasu, a tu pojawily sie problemy ktorymi trzeba zajac sie zaraz.

    Najnowsze plany, tylko czesci "starej" tzn. istniejacej.



    To paskudnie-rozowe to... kaloryfery. Prostokaty puste w srodku - stan obecny, pelne- tam gdzie chcemy je przeniesc.
    Niektore okna (czerwonawy mur) zostana zamurowane i kaloryfery ...
  2. Akwarium dla ludzi - Lecta

    Zanim zaczne - w nastepnych postach :-? - litanie skarg, kilka slow o projekcie i ponikad odpowiedzi na pytania komentatorow. Moze ta fotka zdradzi juz gdzie jestesmy, nasze przyszle mieszkanie, przed rozbudowa, zaznaczone na czerwono.



    Fotka za wiosny ubieglego - juz! - roku.
    Te gory to Alpy francuskie na drugim (polnocnym) brzegu jeziora genewskiego :) .
    Ladny widok - stac nas ...
  3. Akwarium dla ludzi - Lecta

    Renderkow jakos jeszcze nie zrobilam, a raczej te co zrobilam nie nadaje sie na razie do pokazywania... :oops:
    Ale za to dwie kuchnie ktore nie tylko mi sie podobaja ale tez zalozenia podobne do moich.
    Scislej mowiac w tej pierszej ta rura troche za bardzo industrialna, a ta druga ciut jakby za elegancka dla rodziny z dwojka malych dzieci (vel honey monsters)
    Nawet mezowi sie podoba mimo ze najpierw prawie sie postukal w glowe na widok bialych frontow :D

    Ale ...
  4. Akwarium dla ludzi - Lecta

    Wiec owszem, ruszylo z miejsca, tak to wyglada - bede wklejac od teraz miniaturki otwierajace sie po kilknieciu, tak jest chyba lepiej:



    Tu wlasnie powstaje nasze akwarium, czyli kuchnia+salon.

    Trwaja intensywne rozmowy z architektami. Na tym etapie chodzi glownie o kuchnie, ze wzgeldu na instalacje. Stan surowy ma byc skonczony w styczniu...
    zobaczymy.
    Ostatnia ...
  5. Akwarium dla ludzi - Lecta

    Wrocilam...
    Nie bylo mnie prawie 3 tygodnie w domu, potem praca raczej nie pozwalala zagladac na forum.
    Poza tym niewiele sie dzialo.
    A teraz w piatek mam rozmowe z architektem w sprawie modyfikacji.
    Z kolei teraz meza nie ma :(. Jak wroci, wyjezdzam :( . Ale juz w listopadzie wszyscy beda w domu :-?
    W dalszym ciagu nie wiem co z ta kuchnia :( - moze wrzuce post z haslem ratunku na wnetrza :-?

    Ale zaczelo sie! :) :D
    Mialam czas ...
Strona 1 z 2