dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

...uDany z7, czyli nowa nadzieja

  1. danonkowy irysek

    a oto mój upragniony domek IRYS


    [img][/img]


    tyle ze mój będzie cały obłożony cegłą
  2. danonkowy irysek

    ... i znów nastała zima,ale tym razem wertowanie katalogów przyniosło zamierzony skutek tj.zgodnie wybraliśmy projekt IRYS z Horyzontu.
    Zaczęliśmy załatwiać papierki tj.mój mąż ,bo w tym domu to on jest od papierów.
    17 lipca :lol: :lol: dostalismy pozwolenie a potem to był najdłuższy tydzień mojego życia, aż uprawomocniło się zezwolenie.No i stało się zaczęła się budowa,stawiamy dom systemem gospodarczym,na pewno będzie to dużo dłużej trwało ale jaka ...
  3. danonkowy irysek

    Czy tak dodaje się kolejny post ?:oops: bo wczoraj załozyłam dwa osobne dzienniki nie da się tego połączyć?
  4. danonkowy irysek

    Zaczynam mój osobisty dziennik budowy .Przeczytałam chyba poławę zamieszczonych tutaj opowieści i doszłam do wniosku ,że napiszę swój bo forumowicz brzmi tak dumnie. :D
    Zaczęło się wszystko w sierpniu 2005 kiedy na moje 30 urodziny dostałam :lol: od tescia działkę budowlaną-768m2 w kształcie trapezu .Wtedy oszalałam kupując kolejno gazety z projektami i co rusz podobał mi się inny projekt,żeby ogarnąć myśli pracowałam na mojej ukochanej ziemi razem z obecnym ...
Strona 18 z 18