dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

michant

  1. zdjecia

  2. Słoneczko z podwojnym garażem Michał, Aneta i Mikołaj

  3. S?oneczko z podwojnym gara?em Micha?, Aneta i Miko?aj

    Oj ciezko sie zebrać do pisania, choć jest o czym pisać.
    Z dalsza budową domku ruszyliśmy zaraz po świetach Wielkanocnych. Materiał miał przyjśc przed świętami ale nie doszedł ponadto przedłużająca się zima trochę opóźniła start.
    1. w pierwszym tygodniu tj od 12-17 kwietnia 2010 wykonaliśmy (śmiało mogę powiedzieć śmy bo byłem za pomocnika) ściankę kolankową i zalany został został wieniec,
    2. w drugim tygodniu (19-24 kwietnia 2010) wykonane wylewki ...
  4. Słoneczko z podwojnym garażem Michał, Aneta i Mikołaj

    z kredytem wszystko ok. W lutym I transza i ruszamy z zakupami. A na budowie totalna zima, az mnie przeraza ilosc sniegu jaka bede musial kazdego poranka przerzucic zeby wyjechac z garazu i dojechac do bramy, ale jak mowi znajomi "sam chciales"
  5. Słoneczko z podwojnym garażem Michał, Aneta i Mikołaj

    Wieżba koszt ok 7.000zł dach 21.000, ułożenie dachu 260m wraz z podbitka, 6 oknami polaciowymi i rynnami 35zł/m2.
    Jedno zmartwienie dekarz wspomina cos o wyjezdzie na jak on określił "fuchę do Niemiec". Podobno w Polsce musi za jeden dach zrobiony tam zrobić ich 4. W sumie sie nie dziwie jesli tak jest ze chce jechac ale czemu akurat wiosną ?? Niech jedzie we wrześniu :D

    Obecnie czekam na wycenę instalacji wod-kan, c.o.o no i całego systemu rekuperacji. ...
Strona 1 z 6