dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

gosiaczek272

  1. dziennik budowy Tymka na końcu świata:)

    Witam po bardzo długiej przerwie, która głównie wynika z szeregu konfliktów i nie porozumień. Prace powoli idą do przodu, ale nie smak po pierwszym wykonawcy został i to bardzo duży, jak i duża ilośc poprawek do zrobienia!!
    Teraz już mam nauczkę i wiem że nie należy tak ufac ludzią.
    Kilka zdjęc przed poprawkami:
    wystające pręty nad łukiem nad drzwiami wejściowymi
    [/img][img][/img]


    ...
  2. dziennik budowy Tymka na ko?cu ?wiata:)

    witam po długiej przerwie, informuje w że na mikołaja zrobiłam sobie mały prezent w postaci Stanu Surowego Zamkniętego :lol:
    Okna i brama są bardzo ładne:)
    Pojawiła się również skrzynka z prądem wyczekana:) i tu podziękowania dla Ani która ją zauważyła bo mnie się w oczy nie żuciłą :o :lol:
    oto parę fotek okien
    [img][/img]
    [img]
    [/img][img] ...
  3. dziennik budowy Tymka na końcu świata:)

    Na budowie mało się dzieje, w piątek Pank Koparkowy wykopał dziurę pod taras, w tym tygodniu mają zacząc robic taras.
    Po ciężkich przeprawach z oknami w końcu zdecydowałam się na okna firmy Kns na profilach firmy Veka, okucjia Roto, kolor dwu stronny złoty dąb + rolety.
    Zdecydowałam, że w salonie i kuchni + wykusz okna będą otwierane elektrycznie, bo jakoś nie wyraźnie widziałam te uchwyty do otwierania :D
    Dziś jade podpisac umowę z Panem od okien, jutro ...
  4. dziennik budowy Tymka na końcu świata:)

    Zdjęcia są dosyc ciemne bo byłam tam dziś po 16, ale oprócz tego że zmarzłam to jest super :o.
    Pomiary okien zrobione, dziś był jeszcze Pan od bramy, i na 95% zdecydowałam na bramę Wiśnowski kolor złoty dąb.
    We wtorek mam spotkanie z elektrykiem bo Pan dziś nie dojechał :D
    W przyszłym tygodniu jeszcze, robimy taras :D
    Jeszcze parę zdjęc wnętrza :o a raczej gołych murów :lol:
    kuchnia

    [img][/img] ...
  5. dziennik budowy Tymka na końcu świata:)

    Po dosyc długiej przerwie, pojechałam dzisiaj na budowę i pierwszy raz się ucieszyłam :D . Pierwszy raz spodobało mi się mój domek :D Ścianki działowe postawione, wszystko nabiera kształtu.
    Co prawda Pan budowlaniec twierdzi, że skończył byc może ma problemy ze wzrokiem, na dowód nie dokończony daszek.
    [img][/img]

    [img][/img]

    ...
Strona 2 z 5