dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

gosiaczek272

  1. dziennik budowy Tymka na końcu świata:)

    U nas narazie zastój, jutro jedziemy zobaczyc co Pan Budowlaniec wyczynia, bo dawno już powinen skończyc, a tu żadnego odzewu, aż sie boje :o
    W przyszłym tygodniu Pan Gererd wyleje jeszcze taras, potem okna. I to tyle jak narazie. Myśle jeszcze o elektryku przez zime
    Przynudzam więc wkleje zdjęcia moich pociech
    Nataszka 5 miesiecy :D
    [img][/img]

    Szymuś 3,5 roku :lol: na budowie
  2. dziennik budowy Tymka na końcu świata:)

    witam, u nas w ciągu dwóch dni 10 osób Pana Gerarda postawiło wszystkie ścianki działowe :o :o a jednak zdarzają sie cuda :lol:
    Pan Partacz budowlaniec zdąrzył przez dwa tygodnie zamontowac okno pokłony dla niego za wykonanie cięrzkiej pracy. Teraz walczy z nieszczęsnym daszkiem i jestem ciekawa efektu :-?
    Teraz jeszcze Pan Gerard zrobi taras przed zimą potem zamontuje okna i poszukuje elektryka.

    Zdjęc niestety nie ma bo Starsze dziecko złapało ...
  3. dziennik budowy Tymka na końcu świata:)

    witam z pola bitwy...
    Na budowie Pan budowlaniec mimo 3 krotnego informowania o zmianie miejsca okna nie zamontował go wogóle...!! i teraz będzie w tym miejscu wyciągac dachówke poprostu super nie ma jak robota głupiego!
    Dzis weszła ekipa od ścianek działowych w ilości 10 chłopa :o byłam w szoku jak przyjechałam na budowe o 15 a tam na poddaszu wszystkie ścianki zrobione czyli można podziękowana dla Ani z Rudy za polecenie ekipy :lol:
    Oczywiscie nie odbyło ...
  4. dziennik budowy Tymka na ko?cu ?wiata:)

  5. dziennik budowy Tymka na ko?cu ?wiata:)

    Witam po dłuższej przerwie. U nas niestety bez dobrych nowin. :( Dach sie robi od 3 tygoni, ręce opadają jak sie ogląda takie robienie z ludzi idiotów. Nie mam już sił do tego człowieka pseudo budolańca. Robota idzie jak krew z nosa a on cały czas coś kręci :evil:

    A oto efekty pracy odrazu komentarz co do daszku
    Daszek miał byc duzo niżej, tylko Pan budowaniec źle wymierzył okienka małe na dole i okazało sie, że mocowania daszku wychodzą centralnie w ...
Strona 3 z 5