dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dardurdka

  1. Bajkowy dworek

    Dawno nie było inspiracji, a że nie posiadam tez żadnych nowych zdjęć z budowy, wrzucam zdjęcie domku z garażem, mniej więcej tak usytuowanym jak ja chcę :wink: Do tego okrągły podjazd i jakaś postarzana kostka brukowa :D

    ----------
    50618
  2. Bajkowy dworek

    Wczoraj pojechaliśmy na działkę oszacować straty i oczywiście posprzątać te wszystkie połamane gałęzie i co gorsze drzewa :cry: Złamane zostały oprócz już wspomnianych sosen, dwie duże olszyny oraz dzika wierzba, o której istnieniu nawet nie wiedziałam :oops: Tym bardziej to przykre... Pod ciężarem śniegu ugięły się również młode brzózki, którym i tak ciężko było się przebić wśród wieloletnich sosen :-?

    Dzwoniliśmy też do stolarza, który przysłał
    ...
  3. Bajkowy dworek

    Zapomniałam wczoraj napisać, że nie obyło się bez szkód i nastąpiły straty w drzewach :( Kilka sosen złamało się pod ciężarem śniegu, więc nadają się tylko do ścięcia :cry: Młode brzózki i inne mniejsze drzewka także do wycięcia... Przyroda nie była przygotowana na tak niespodziewany atak zimy :-? Najbardziej mi szkoda dorodnej sosny rosnącej przy tarasie :roll:

    Na pocieszenie, wypada odnotować, że dzienniczek wyświetlono ponad 50 000 razy :o
  4. Bajkowy dworek

    Drzwi balkonowe zabezpieczone :D Przy okazji tarasy zostały odśnieżone 8)

    Dostałam też wycenę na drzwi:
    dębowe: wzór 1 - 8000PLN, wzór 2 - 6500PLN
    Jeśli razem z opaską to wydaje mi się że nie dużo, zwłaszcza, że pewnie sosnowe będą sporo tańsze :)

    Nadal czekam na wynik przetargu na wykonawcę przyłącza :-?
    -------------
    49805
  5. Bajkowy dworek

    CZYŻBY TO JUŻ ZIMA??? :-?

    Totalny paraliż komunikacyjny - zima jak zwykle zaskoczyła drogowców, ale muszę przyznać, że nas również :o Najbardziej zadowolona z dzisiejszej pogody jest oczywiście Kinga, która już zapowiedziała sanki, jak tylko wróci z przedszkola :D
    Zdumiewający widok ile drzew leży ugiętych pod ciężarem śniegu :o Pojechaliśmy na działkę bo tam cienkich a długich sosen
    ...
Strona 11 z 62