dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dardurdka

  1. Bajkowy dworek

    Deszcz pokrzyżował nam plany, zrobiło się tak mokro, że koparka nie może wjechać, a ziemi już nie ma gdzie sypać, bo wszystko zalega we wjeździe i czeka na rozgarnięcie :-(
    Rozdzielnia elektryczna uzbrojona, czekamy na licznik z elektrowni i mogę zapewnić, że kiedy to nastąpi to pierwsza próba oświetleniowa na pewno będzie udokumentowana ;-)
    zwłaszcza, że ostatnio nie wklejałam zdjęć...
  2. Bajkowy dworek

    Cytat Napisał dardurdka Zobacz post
    Deszcz pokrzyżował nam plany, zrobiło się tak mokro, że koparka nie może wjechać, a ziemi już nie ma gdzie sypać, bo wszystko zalega we wjeździe i czeka na rozgarnięcie
    Rozdzielnia elektryczna uzbrojona, czekamy na licznik z elektrowni i mogę zapewnić, że kiedy to nastąpi to pierwsza próba oświetleniowa na pewno będzie udokumentowana
    zwłaszcza, że ostatnio nie wklejałam zdjęć...
  3. Bajkowy dworek

    Ziemi ciągle przybywa, ale co najważniejsze dzisiaj trwa przyłączanie energii do domku :-)
    Odległość od skrzynki jest dość duża, więc nie obyło się bez pomocy koparki... Mam nadzieję, że o niczym nie zapomnieliśmy :-? Telefon, zasilanie napędu do bramy, wideofon, tzw. siła - chyba wszystko jest?!? Pozostanie tylko uzbrojenie rozdzielni i pierwsza żaróweczka zaszczyci nas swoim światłem - miła alternatywa latarki, prawda???
  4. Bajkowy dworek

    Na początek link do prawidłowej izolacji balkonów i tarasów - od Beatki ;-) http://www.abc-sciany.pl/index2.php?site=art&id=75
    W sobotę razem z M uprzątnęliśmy leśny ogród (głównie M :)) a dzisiaj szaleje koparka odgarniając przejazd :)
    -----------
    79225
  5. Bajkowy dworek

    Powolutku przymierzamy się do ocieplenia domu i powstał mały problem... tzn. jak powinna być wykonana wylewka pod np. drzwiami tarasowymi? Czy wylewa się ją aż pod te drzwi + oczywiście troszkę ponad, czy drzwi podmurowuje się od spodu a resztę zalewa??? Chodzi mi głównie o wygląd zewnętrzny aktualnie, bo przecież tak "w powietrzu" to raczej nie może zostać?!? Liczę na Waszą pomoc :)
Strona 2 z 62