dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dardurdka

  1. Bajkowy dworek

    PODDASZE WYTYNKOWANE!!!

    Wszystkie ściany na poddaszu nabrały pięknego wyglądu, struktura tynku przypomina strukturę płyty k-g, aż niewiarygodne, że to nie jest gips :o Nie wiem tylko czy dobrze zrobiłam zgadzając się na obrabianie otworów drzwiowych :-? Teraz mają nie 90 a 88cm, więc nie będą standardowe... i do tego planuję ozdobne ościeżnice, ale do tego czasu ( który jest bliżej nieokreślony...) może i lepiej jak będzie wszystko równiutko do kantu :D Najwyżej
    ...
  2. Bajkowy dworek

    Wczoraj był zrobiony na gotowo gabinecik na parterze oraz nasza sypialnia :wink: Natomiast w pokojach Kingi po dwie ściany oraz niezatarte łazienki. Zapomniałabym o garderobo-suszarni, też już prawie gotowa (wczoraj także została doprowadzona tam woda i kanalizacja do pralki). Wszystko jest takie równiutkie i gładziutkie :D Wcześniej nie potrafiłam sobie wyobrazić, że tynki cem.-wap. mogą tak wyglądać :o Jedyne co mnie radzi to ich kolor, są ciemnoszare, ale to pewnie dlatego, ...
  3. Bajkowy dworek

    Podoba mi się ta ekipa :D Cały domek włącznie z piwnicą obrzucony "błotkiem" :lol: Zrobiło się ciemno i szaro :lol: ale jakoś tak przytulniej, jakby to był taki ozdobny tynk, a co dopiero jak już ściany staną się gładziutkie i równiutkie :roll: :D Już nie mogę się doczekać :wink:
  4. Bajkowy dworek

    Wróciłam właśnie z budowy i ku mojemu zaskoczeniu, w domku są nie tylko narożniki ale i pierwszy tynk już zarzucony w większości pomieszczeń :o Nie wiem w jakim tempie będzie to dalej posuwać, ale szef ekipy zapewnił, że maksymalnie 7 dni im to zajmie :o Raczej mu wierzę, bo jest taki tłok w domu i wszyscy wiedzą co mają robić, a robota im się pali w rękach :D Musiałam się uwijać z dokumentowaniem przewodów elektrycznych i puszek bo w niektórych miejscach nie było już ...
  5. Bajkowy dworek


    7 lipca 2009
    Porządki...
    Wczoraj wysprzątaliśmy cały domek. Wolę nawet nie pisać ile worków różności trzeba było wywieźć :roll: Nie zdążyłam nawet zrobić zdjęć do dokumentacji wszystkich przewodów, w jakie owinięty jest nasz dom, a jest ich naprawdę dużo :o Wieczorem muszę nadrobić...

    8 lipca 2009
    Tynki...
    Tymczasem 9 tynkarzy (a jutro ma dołączyć jeszcze jedna ekipa) rozpoczęli ustawianie narożników... Jutro mam nadzieję, że będę mogła
    ...
Strona 21 z 62