dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dardurdka

  1. Bajkowy dworek


    News Dnia:
    MAMY SKRZYNKĘ!!!!
    Oczywiście z prądem :lol:
    Teraz tylko formalności i będzie można zaświecić pierwszą żarówkę ;-)

    W tym tygodniu, ma też przyjechać styropian na ocieplenie :)
  2. Bajkowy dworek

    Już myślałam, że odgrzebywanie dziennika, będę musiała przełożyć jeszcze na jakiś czas, ale dzisiaj po długiej nieobecności na działce dostrzegliśmy (a raczej M dostrzegł, bo ja to chyba musiałabym się o to przewrócić, żeby zobaczyć... :roll: ) 4 kołeczki powbijane wzdłuż linii ogrodzenia :-? Skąd się wzięły???
    Najwidoczniej firma, która miała zrobić przyłącze energetyczne wzięła się do roboty i wstępnie pozaznaczała wszystkie media przebiegające przez
    ...
  3. Bajkowy dworek

    W kolejnym podejściu do kontynuacji mojego zapuszczonego dziennika, będzie zmiana koncepcji kuchni :lol: Nie zdecydowałam się w końcu na brązy... bo angielskie kuchnie chyba już na zawsze będą dla mnie najpiękniejsze :roll:
    Tak więc, rezygnuję z zabudowanego stanowiska piecowego, na rzecz czegoś prostszego, lżejszego i mniej przytłaczającego już i tak niewielką kuchnię 8)
    ...
  4. Bajkowy dworek

    Z trudem odnalazłam swój dziennik... już tak dawno nic nie pisałam...
    Pewnie dlatego, że zima nie odpuszcza a w naszym dworku nic nie przybyło (no chyba, że śniegu na dachu : )
    Koncepcja wystroju wnętrz trochę uległa zmianie, ale nie będzie z pewnością dla nikogo zaskoczeniem :)
    Ktoś tu mnie prosił o więcej inspiracji?!? Voila! :wink: Pomysł na kolorystykę salonu i wykusz... wspaniałe atrapki okiennic :roll: :D
    ...
  5. Bajkowy dworek

Strona 3 z 62