dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dardurdka

  1. Bajkowy dworek

  2. Bajkowy dworek

    Dzisiejsze zdjęcia z lasu :wink: nadal wszechogarniająca popołudniowa mgła...


  3. Bajkowy dworek

    Byliśmy na działce, cała utulona we mgle a powietrze tak czyste i świeże, że aż się chciała oddychać pełną piersią...
    niestety zapomniałam wziąć aparatu (specjalnie go podłączyłam do ładowarki :evil: ) :oops:
    Jedynym dyskomfortem jest błoto w części zabudowanej, tam gdzie była dowieziona ziemia... trzeba będzie pomyśleć jak temu zaradzić, może wystarczy jakiś żwir :(

    Ogród leśny:
    Lista roślin niezbędnie mi potrzebnych do urządzenia ...
  4. Bajkowy dworek

    Niestety nie mogę odnaleźć gazety z moim ogrodem :cry: ale znalazłam coś podobnego... oczywiście się nie poddam i będę jej szukać :wink:


    a zamiast stawu (bo z nim za dużo pracy, jeśli chodzi o utrzymanie) raczej zdecyduję się na większe oczko wodne, o różnym poziomie głębokości... więc prawie staw...
    może coś takiego
  5. Bajkowy dworek

    Uuufff! Las uporządkowany! Cała sterta suchych drzew i ściętych krzaków czeka na poszatkowanie... Las zrobił się dużo bardziej widny i poskromiony... Jutro akcja pozbycia się jeżyn, pewnie tym samym sposobem co w pierwszej części lasu, którą okiełznaliśmy rok temu :roll: Mam nadzieję, że się uda ma mam swoje plany związane z lasem, mianowicie będzie to swego rodzaju ogród. Rok temu zobaczyłam w gazecie taki leśny ogród i od razu wiedziałam, że coś takiego będzie u mnie... ...
Strona 51 z 62