dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

damimax

  1. damimaxów podpoznański domek

    Jestem w szoku... Nie umiem się odnaleźć na nowym forum, spędziłam 30 minut, żeby odnaleźć własny dziennik. Chyba czas kończyć przygodę z forum Muratora, to juz nie jest "moje" forum. Tym bardziej, że z moich 4 stron zrobiło się 14!:)
  2. damimaxów podpoznański domek

    Wczoraj korzystając z ostatniego póki co dnia ładnej pogody, oraz wizyty babci, która zajęła się potomstwem rozgrabiliśmy tę nieszczęsną ziemię.
    Jadąc do domu zahaczyłam o LM i kupiłam "normalne" grabie. Mój mąż - gadżeciaż kupił w zeszłym roku grabie z opcji "doskonały" - masakra, grabić się tym nie da, do dzisiaj leczę odciski po zeszłotygodniowej wprawce. Wybrałam więc opcję "korzystny" i to jest niebo a ziemia normalnie :roll: ...
  3. damimaxów podpoznański domek

    Wiosna, wiosna, a mnie głowa pęka od myślenia i planowania.... :roll:
    Niezbędne prace do wykonania w najbliższym czasie:

    Podbitka - firma umówiona na połowę kwietnia - drogo będzie - niestety nasz urokliwy daszek nad tarasem sporo nam kwotę za podbitkę nomen omen podbija:-? Co do rzeczonej, to drewniana, modrzewiowa będzie. Zastanawiałam się nad PCV, ale po pierwsze, z tych porządniejszych firm drożej od drewnianej wychodzi, po drugie plastik nad tarasem kompletnie ...
  4. damimaxów podpoznański domek

    Dziś mamy święto.



    Mój syn skończył 7 lat - poważny wiek.
    Nie mogę uwierzyć, że ten urodzony ponad 2 miesiące za wcześnie 1600g okruszek, o którego życie i zdrowie drżeliśmy w pierwszych miesiącach wyrósł na takiego fajnego, dorodnego, mądrego chłopaka.
    Kocham Cię synku:)
  5. damimaxów podpoznański domek

    Nie myślałam, że ucieszę się z rachunku za gaz :wink:
    1000zł za 2 najzimniejsze miesiące w roku i to w zimie stulecia niemal a dodatkowo przy pierwszym roku po budowie to chyba naprawdę nie jest źle 8)
Strona 1 z 27