dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

damimax

  1. damimaxów podpoznański domek

    a tak ogólnie - wraz z postępami wykończeniowymi wzrasta mi tolerancja na rozwiązania "wygodne" - nie wiem, to chyba efekt natłoku decyzyjnego, ogromu spraw do wybrania, zakupienia, zrobienia własnoręcznego już w lwiej części.

    Po prostu już się chce kupić, zrobić, byle szło do przodu, byle "jakoś" zamieszkać - w końcu ściany można przeciez przemalować za jakiś czas :roll: ?
    Ha, ha juz to widzę - prawdopodobnie przez kilka lat będę ...
  2. damimaxów podpoznański domek

    No i działamy - dzieci wywiezione do babci na tydzień, mamy urlop, wiec od rana do wieczora - kupujemy, zwozimy i malujemy.....
    Wszystko mnie boli, mam odciski na rękach i czarujący french na rękach i stopach w kropki :roll:
    Cała jestem w kropki, tzn tam gdzie ciało odkryte oczywiście :oops:
    Zagruntowalismy cały parter poza pokojem gościnnym, który póki co jest magazynkiem, szatnią i stołówką w jednym. Jutro malowanie sufitów i ścian przede wszystkim w kuchni. ...
  3. damimaxów podpoznański domek

    Dziś jestem wyprana emocjonalnie do cna. Sprawy budowy odeszły na dalszy plan. Moje dzieci były dziś ostatni raz w miniżłobku i przedszkolu. Jejku - jak ja to przeżywam, morze łez od wczoraj wylałam. Szykowałam sie od kilku dni, pamiątkowe karty, upominki dla pań, słodycze dla dzieciaków.
    Jak mi żal :-?
    Xym odchodzi z przedszkola juz teraz, cała jego superzżyta grupa zostaje razem jeszcze na rok. On razem z siostra idą do nowego przedszkola. Nie dałabym rady wozić ...
  4. damimaxów podpoznański domek

    Zamówione wczoraj płytki są już dzisiaj do odbioru :o :o
    No niezłe maja tempo w Matadorze - miały być za tydzień :roll:
    Przeanalizowałam sobie górną łazienkę na budowie i niestety babol mi wyszedł :-?
    Planowałam zabudowe geberitów do wysokości 120cm, tak sobie płytki poplanowałam, a dzis zmierzyłam, że rura, którą musimy ta zabudową zamaskować ma 130cm, nie mam juz siły do zmiany koncepcji - albo pociągnę płytką więcej zabudowę geberitów, ...
  5. damimaxów podpoznański domek

    Podniosłam się po wczorajszym niczym Feniks z popiołów, pozamawiałam płytki i armaturę i koniec i klopka!!!!, jak moja córka zwykła mawiać.
    Koniec dylematów, myślenia i oglądania i obmacywania łazienek wszelakich :roll:

    Górna będzie w opocznie Flower, o takim:
    , tyle, że u mnie nie będzie czerwonego, po przebojach z tubądzinem 3-kolorowym ostatecznie doszłam do wniosku, że ...
Strona 11 z 27