dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

damimax

  1. damimaxów podpoznański domek

    Stopniały śniegi....Co prawda synoptycy odgrażają się, że jeszcze zima nie odpuściła, ale póki co jak tu sobie piszę słonko mi przyjemnie w plecy przygrzewa :wink:
    No właśnie, śniegi stopniały i to co wyjrzało spod nich zrewolucjonizowało moje spojrzenie na to co jest do zrobienia...
    Przedpokój idzie w niepamięć póki co...
    Muszę się ogrodzić i jakoś, choćby prowizorycznie zagospodarować działkę.
    Spisałam nawet firmy od ogrodzeń, w przyszłym ...
  2. damimaxów podpoznański domek

    O matko, drugi miesiąc nowego roku w połowie prawie, a ja wpisu żadnego w dzienniku nie popełniłam....
    Cóż, w sumie spektakularnych sukcesów jakichś na polu wykończeń nie widać, to i pisać za bardzo nie ma co...
    Zima mnie wykańcza. W sumie to cieszyć się mogę, że poprzednia taka nie była, bo pewnie byśmy nie mieszkali jeszcze, tak to jest jakiś pozytyw tej zimy :wink:
    I na tym koniec.
    Nie, no jeszcze nieogarnięta działka pięknie śniegiem pokryta ...
  3. damimaxów podpoznański domek

    Przedświątecznie sobie zajrzałam na forum. Wszyscy w ferworze świątecznej gorączki a ja siedzę w pracy i się nudzę :wink:

    Trochę zaległości chciałam nadrobić, ktoś prosił o szczegóły dotyczące blatu w kuchni i zlewozmywaka Teki - z bliska wygląda to tak:




    I parę innych fotek ...
  4. damimaxów podpoznański domek

  5. damimaxów podpoznański domek

    Tak sobie przeglądam i widze, że wyrodnie pokoju córki nie wrzuciłam 8)
    To wrzucam, widząc przy okazji na fotkach, że chyba jeszcze jakiś dodatkowy regał zamykany najlepiej by się przydał, bo gratowisko na tych półkach się porobiło, a przecież sezon prezentowy dopiero przed nami :roll: :roll: :roll:

Strona 2 z 27