dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

damimax

  1. damimaxów podpoznański domek

    Chyba jakieś przesilenie budowlano - muratorowe minęło, bo znów coraz częściej i chętniej tu zaglądam :wink:
    Poza tym sprawy domowo - obejściowe, w związku z nawałnica rodzinna na święta znów są na topie.
    Tak też - jestem po rozmowie z fachowcem od ogrodzenia - musimy rozwieść zdobyczna ziemię, domówić ogrodowej i się ogrodzić.
    Spisałam też namiary do polecanych na forum firm zajmujących się bramami i ogrodzeniami "frontowymi", w przyszłym ...
  2. damimaxów podpoznański domek

    Aaaaa i jeden milowy krok popełniliśmy, tzn w zasadzie ja popełniłam - złożyłam papiery do odbioru!!!
    Matko - jak ja się nie mogłam do tego zebrać, na wszystkie sposoby odwlekałam, męża wkręcić nawet usiłowałam, ale się nie dał skubany!!!
    No ale pooooszłooooo! :P Obym tylko za 3 tygodnie bezproblemowo papierek dostała, że dom odebrany, to będzie można następne papiery załatwiać - meldunki, zusy, usy, rejestracje itd. ..... Czy to się kiedyś skończy????
    :roll:
  3. damimaxów podpoznański domek

    Telewizję mamy - nie oglądamy, jakoś się odzwyczailiśmy, dzieci też w sumie :roll:
    Internet jest, ale się zawiesza dość często niestety, skutkiem czego zaglądam rzadko, piszę jeszcze rzadziej a jak już to kosztem mojego pracodawcy 8)
    Mamy chodnik - nie powiem - inna to jakość życia spacerować "po ulicy" nie w kaloszach 8)
    W weekend byliśmy u znajomych i urzekł mnie ich ogród i się rozmarzyłam normalnie, że i u mnie kiedyś tak będzie....... ...
  4. damimaxów podpoznański domek

    Wieki nie pisałam chyba...
    Coraz rzadziej tu zaglądam zaabsorbowana organizacją życia codziennego i innymi niebudowlanymi zawirowanami...
    Cały czas nie mamy jeszcze odbioru domu, niby małymi kroczkami coś tam załatwiamy, ale tak bez poweru jakoś.
    W domu wiele się nie zmieniło, jakoś powszednieja nam i coraz mniej raża łyse żarówki i brak obrazków jakichś...
    Czas by było podsumować jakoś ten dziennik, bo refleksje różne mi się po głowie kołaczą, ...
  5. damimaxów podpoznański domek

    A to nasz taras: :lol:






    Oj, szkoda, że już tak jesiennie, nie mogę się doczekać letniego grila na nim 8)
    No może meble ogrodowe trzeba by jeszcze wymienić :roll: :roll: :roll:
Strona 3 z 27