dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wakmen

  1. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2005.10.17
    Zmęczony urzeraniem sie z oknami, pracą zawodową i w naszym domku, z podniesionym ciśnieniem i przeogromnym stresem ciągle utrzymującym sie w mojej krwi i ciele wracałem do domu.
    Ciemno, mokro, nieprzyjemnie...
    i...
    Spowodowałem kolizje drogową tak, że skasowałem doszczętnie naszego fiata Uno. Prawie nic z niego nie zostało. Auto nadaje się tylko na złom ale ... ja ŻYJĘ.
    Tak. To jest chyba najważniejsze. Do końca nie pamiętam tego ...
  2. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    Wczoraj byłem na rozmowie i ... próbowali mi tak wiele rzeczy wcisnąć, że przez ostatnie dwa miesiące tyle bzdór nie słyszałem.
    NP.:
    1. Zestaw szyb 4.4.4 - 16- 4 P4 ma rozmiar 30mm i jest niemożliwy do wmontowania w profil Trocal CONFORT. Bzdura. Sami napisali w jedne ulotce, że system pozwala na osadzenie szyb do 36mm grubości bez potrzeby stosowania profilu dodatkowego.
    2. Co się tyczy profilu również napisali: przy oknach przeciwłamaniowych wystarczy po prostu ...
  3. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    Naszpikowany w piątek wiedzą, zdjęciami z interenetu i aprobatami technicznymi umówiłem się na sobotę, wcześnie rano, na wizytę z szefami firmy BOSHOR.

    Pojechałem w sobotę na rozmowę i na dzień dobry proszę o rozszyfrowanie dwóch napisów: na ramce okna i na naklejce. Powiedział, że nie widzi różnicy z wyjątkiem grubości ramki i wspólczynnika U. Oba są dla szyb P4. Aż się uśmiałem i spytałem kogo próbuje wprowadzić w błąd.
    Tak więc zacząłem ...
  4. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    Jest wtorek godzina 08:30 okna już są na działce. Ja i teściu już się rwiemy do pracy. Firma w ramach rekompensaty obiecała mi wmontowanie drzwi tarasowych. Jak zobaczyłem montarzystów, którzy chcieli mi wielkie i cholernie ciężkie okna zamontować na kołkach fi 6
    lub fi 8 długości 5cm to powiedziałem aby je sobie zatrzymali do prywatnych celów a ja im dam moje kołki fi 8 dł 12 cm lub fi 10, które są jak najbardziej odpowiednie do mojej silki.
    MOntarzyści zamontowali ...
  5. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2005.10.18
    No to w tym miejscu zaczynam moje problemy z oknami, które parę dni temu przywieźli.

    Na początku września zamówiłem okna P4 U1,1 , okucia 4 st antywłamaniowy na skrzydło, profil TROCAL 4 komorowy z odwróconym wzmocnieniem z blachy w środku spaecjalnie dla takich okien.
    Firmę BOSHOR - gdyńska fabryka okien poinformowałem, że okna będę sam montował oraz o tym, że ramę okna przewiercę wiertłem fi 9,5 pod kontaktrony do alarmu.
    Umówiliśmy się ...
Strona 11 z 31