dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wakmen

  1. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2006.05.16
    Dzisiaj zajeliśmy się piętrem.
    zamontowaliśmy skrzynkę natynkową i rozdzielacz do grzejników. Jedną pętlę podłogówki podłączyliśmy poprzez zawór RTL na powrocie zamiast grzejnika. Chyba bedzie działać :wink: ?
  2. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2006.05.13
    jakoś dziwna jest data ale mi to nie przeszkadza.
    Przyjechałem z moim Tatą na działeczkę i zamontowaliśmy skrzynkę i rozdzielacze na parterze. Oj potężnie to wyląda. No i zaczeliśmy rozwijać rury wielowarstwowe z firmy TECE do grzejników i do podłogówki. Na fajrant mój Tata miał siniaka na przedramieniu od rozwijania rolek z rurami a mnie bolała ręk od wbijania klipsóww styropian.
    To był bardzo pracowity dzień.
  3. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2006.05.12
    Dzisiaj zaplanowałem sobie brudną robotę. Mianowicie chcę wykuc wszystkie bruzdy pod przewody do wody i CO, które będą schowane pod kaflami i tynkiem. Oj to naprawdę jest brudna robota. Wyglądałe jak syn młynarza a na dodatek to jeszcze prawie głuchy.
    Najpierw ciąłem duzym flexem bruzdy a potem wykywałem pomiędzy nimi koryta. Troszeczkę nabrudziłem ale miotełka wszystko załatwiła. Jutro możemy zaczynac kłaść przewody.
  4. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2006.05.10
    Dzisiaj odebrałem pierwszą turę materiału na Co, ciepłą i ZW. A było to prawie 400 m rur (300m Pex-Al-Pex na CO i reszta Pexdo wody), grzejniki drabinkowe do łazienek, grzejniki panelowe, rozdzilacze do grzejników, podłogówki i ZWU, ocieplenie do rur, pompy do obiegówek i cyrkulacji oraz całe mnóstwo złączek i kształtek z firmy TECE oraz mosiążne i ... juz nie pamiętam co jeszcze.
    Oj dużo tego jest.
  5. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2006.05.09
    Dzisiaj wpłynęły pieniążki od zaciągniętego kredytu. Niestety byliśmy zmuszeni pożuczyć niewielką sumkę (40k PLN) na 10 lat aby w tym roku wprowadzić sie i na początku przyszłego roku zrobic odbiór domu. Mam nadzieje, że i pieniążków wystarczy i sił aby wszystko zakończyć na amen.
Strona 3 z 31