dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

sure

  1. Sure - fotodziennik budowy

  2. ...

    Mocne postanowienie:
    NIGDY WIĘCEJ KORY MIELONEJ Z CASTORAMY!!![

    KOSZTUJE OKOŁO 9 ZŁOTYCH I ŚMIERDZI JAK ODPADY Z GORZELNI, ALBO BROWARU. DO TEGO STOPNIA, ŻE PODCZAS ROZRZUCANIA JEJ ROBI SIĘ NIEDOBRZE!

    Kupiłam po jednym worku kory sosnowej(15 zł) i kory mielonej (9 zł), żeby zobaczyć, jaka jest różnica. Już wiem!
    Ta sosnowa nie śmierdzi i nie wygląda jak g****!
  3. Sure - fotodziennik budowy

    Mocne postanowienie:
    NIGDY WIĘCEJ KORY MIELONEJ Z CASTORAMY!!![

    KOSZTUJE OKOŁO 9 ZŁOTYCH I ŚMIERDZI JAK ODPADY Z GORZELNI, ALBO BROWARU. DO TEGO STOPNIA, ŻE PODCZAS ROZRZUCANIA JEJ ROBI SIĘ NIEDOBRZE! :jawdrop:

    Kupiłam po jednym worku kory sosnowej(15 zł) i kory mielonej (9 zł), żeby zobaczyć, jaka jest różnica. Już wiem! :sick:
    Ta sosnowa nie śmierdzi i nie wygląda jak g****!
  4. Sure - fotodziennik budowy

    Moja wierzba kwitnie, pojawiły się jakieś male czerwone "baźki", ale listki ma w kolorze zielonym. Zaczynam się zastanawiać, czy to na pewno hakuro nishiki??

    A ptaszki powoli odkrywają, że można u nas sobie urządzić stołówkę. Dziś na przyszłym trawniku urzędował taki malec. Wstyd przyznać, nie wiem, co to takiego... :rolleyes:
  5. Sure - fotodziennik budowy

    Mieszkamy juz 4 miesiące, ale dopiero teraz można powiedzieć, że skończyliśmy wykańczać łazienki! ;)
    Bo nareszcie zmobilizowałam się i zamówiłam lustro, przykleiliśmy je sami. Okazało się, że na gładkiej ścianie to żadna filozofia...

Strona 3 z 100