dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik budowy Skrzat - Marty i Damiana

    Witam po dosc dlugiej przerwie.
    U Nas troszke sie dzieje . Na dzialeczce jest prowizoryczne ogrodzenie- z siatki lesnej.
    Jestesmy na etapie szukania ekipy. Mamy kilka wycen , teraz tylko kwestia podjecia decyzji . W nastepnym tygodniu juz najprawdopodobniej bedzie wszystko jasne.
    Kierownika budowy juz znalezlismy .
    Zamierzamy zaczynac na wiosne . Takze prosze 3majcie kciuki zeby wszystko sie udalo :)

    Jesli chodzi o prad to czekamy az tylko mrozy odejda ...
  2. Dziennik budowy Skrzat - Marty i Damiana

    Chcialabym podac jakies dobre wiadomosci , ale niestey nie ma takich ...
    Jestesmy zmuszeni przelozyc budowe na rok 2009.
    Myslelismy ze nie bedzie problemow z uzyskaniem pozwolenia, ale wierzcie mi "budowanie" na odleglosc jest trudne , nawet na poziomie dokumentow :) . Wszystko za dlugo trwa a my mozemy zaczynac budowe tylko w cieple miesiace bo poziom wod gruntowych jest niestety wysoki. Takze zamierzamy ruszyc w czerwcu ( no moze w maju) . Zobaczymy jak sie wszystko potoczy. ...
  3. Dziennik budowy Skrzat - Marty i Damiana

    Troszke mnie tutaj nie bylo, ale niestety nie mam sie czym pochwalic.....
    Nasz architekt nie umiel poradzic sobie z projektem rekuperatorow i musielismy zamowic odrebny projekt. Ciezko znalezc osobe ktora zrobi tylko projekt ( kazda firma od razu chce wykonywac robote , a my jak na razie nie myslimy tak daleko).Ale w koncu sie udalo. Teraz jeszcze tylko musimy poczekac na dolaczenie tego projektu a pozniej to juz miejmy nadzieje ze pojdzie z gorki !!!Oby!!!!
    My zrobilismy blad - nie ...
  4. Dziennik budowy Skrzat - Marty i Damiana

    Hmmm wiecie ile chcą za wodociągi?? Bo ja się załamałam.... Koszt to jakieś 15 tys :evil: ja nie wierze ..... Powiedziano Nam ze to jeszcze nie jest pewne ale.... nie spodziewałam się takiej sumy -myślałam ze max 4 tys. Taka suma jest dla mnie niewyobrażalna . Podobno każdy z naszych sąsiadów zdecydował się na studnie dlatego musieliby daleko ciągnąć rury. Zaproponowano nam żeby popytać sąsiadów i złożyć się ...Ale chyba sobie darujemy i zdecydujemy się na studnie ...
  5. Dziennik budowy Skrzat - Marty i Damiana

    Dodzwonilam sie do kanalizacji i okazalo sie ze nie dolaczylismy mapki... Oczywiscie my ja wsylalismy ale pewnie przez nieobecnosc tej pani gdzies sie zapodziala, wiec mamy kolejny tydzien obsuwy ....musimy doslac mapke i wtedy postaraja sie w ciagu tygodnia odeslac nam warunki ....ochhhh .....:evil: :evil:
Strona 1 z 3