dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik budowy Skrzat - Marty i Damiana

    Za tydzien powinnismy dostac skonczony projekt- po zmianach. Wyzej to sa projekty bez wrysowanych rekuperatorow . Nasz architekt nie zajmuje sie rekuperatorami i nie chcial nic zepsuc wiec musielismy dac projekt do osoby ktora wykonala projekt rekuperatorow i nastepnie nasz architekt zrobi ostateczna wersje projektu.Wczoraj dostalismy wstepny projekt rekuperatorow, zatwierdzilismy go wiec mysle ze za 2 dni bedzie gotowy ,wtedy dostarczymy go naszemu architektowi wiec mam nadzieje ze juz za jakies ...
  2. Dziennik budowy Skrzat - Marty i Damiana

    A teraz troszke informacji o tym co zastosujemy w naszym domku.

    Wspominalam juz o rekuperatorach , zamierzamy rowniez zastosowac gruntowy wymiennik ciepla.

    Jesli chodzi o ogrzewanie to w zwiazku z tym ze nie bedziemy mieli gazu zdecydowalismy sie na kominek z plaszczem wodnym do tego bufor ( ktory bedzie stal w lazience na dole -dzieki temu nie bedziemy musieli umieszczac tam grzejnika ) .Bufor bedzie miescil okolo 1000-1500 l ( zalezy jaki bedzie duzy -trudno mi sobie ...
  3. Dziennik budowy Skrzat - Marty i Damiana

    Tak wyglada nasz skrzacik po przerobkach ( jeszcze beda male zmiany , bo teraz czekamy na projekt z umieszczonym rekuperatorem , ale podobno nie powinno byc duzych zmian - wszystko sie okaze :))



    A tak bedzie wygladala gora


    Slicznie prawada? haha
    Jesli macie jakies zastrzezenia to piszcie bo jeszcze mozna ...
  4. Dziennik budowy Skrzat - Marty i Damiana

    Dawno mnie tutaj nie bylo a to dlatego ze nic sie nie dzieje ,oczywiscie oprocz czekania :).
    Na dzien dzisiejszy czekamy na odpowiedz z elektryki i wodociagow. Mamy nadzieje ze juz za kilka dni bedzie jakas odpowiedz.
    Rowniez czekamy na odpowiedz od architekta odnosnie tego ile czasu potrzebuje na zrobienie adaptacji. Wiec pewnie zobaczycie mnie kolejny raz znowu za jakies 2 -3 tygodnie :) .
    No ale coz trzeba czekac i nie ma sie co denerwowac :).
    Do zobaczyska :)
  5. Dziennik budowy Skrzat - Marty i Damiana

    Tak jak obiecalam przesylam opinie odnosnie naszych badan geologicznych :



    Ale chyba musimy porozmawiac z archiektem, moze on nam to wytlumaczy po ludzku :D
    Jak dla mnie ,po calym tygodniu pracy to ciezko cokolowiek zrozumiec :D
Strona 2 z 3