dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

monia i marek

  1. Dworek i ogród różany Moni

    Zanim zastosujecie Roundup, warto przeczytać;
    Stosowany na całym świecie i promowany w ochronie roślin zmodyfikowanych genetycznie (GMO) herbicyd Roundup, do niedawna uznawany za mało szkodliwy, okazał się groźny dla rozwoju łożyska kobiecego i potencjalnie niszczący układ endokrynologiczny człowieka. W Stanach Zjednoczonych stwierdzono, że Roundup w stężeniach dużo niższych od stosowanych w rolnictwie blokował rozwój łożyska kobiecego i wywoływał poronienia i przedwczesne ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    jak dobrze, że Nitusia wyszukała ten wątek (wrzucam, bo może nie tylko mnie się przyda):
    http://forum.muratordom.pl/kilka-rad...iny,t36978.htm

    100% wynagrodzenia należy się tylko i wyłącznie za 100% wykonanej roboty w 100% jakości i w terminie dotrzymanym w 100%
    złota myśl :wink:
  3. Dworek i ogród różany Moni

    jak dobrze, że Nitusia wyszukała ten wątek (wrzucam, bo może nie tylko mnie się przyda):
    http://forum.muratordom.pl/kilka-rad...iny,t36978.htm

    100% wynagrodzenia należy się tylko i wyłącznie za 100% wykonanej roboty w 100% jakości i w terminie dotrzymanym w 100%
    złota myśl :wink:
  4. Dworek i ogród różany Moni

    Dzisiaj szalałam z sekatorem i łopatą :lol:
    Na początek wkopaliśmy hortensję OK - ma zaciszne miejsce pod jabłonią, gdzie powinna mieć skuteczną osłonę przed mrożnymi wiatrami w zimie. W dalszej części, po linii okręgu wykopałam dwa kolejne dołki, gdzie zostaną wsadzone kolejne hortensje - Limelight i Blue Bird, a jeszcze dalej wsadziłam hortensję Annabelle. Powinno im być dobrze w tym towarzystwie, byle jabłonka nie podkradała pożywienia - będę musiała w sposób ...
  5. Dworek i ogród różany Moni

    Dzisiaj szalałam z sekatorem i łopatą :lol:
    Na początek wkopaliśmy hortensję OK - ma zaciszne miejsce pod jabłonią, gdzie powinna mieć skuteczną osłonę przed mrożnymi wiatrami w zimie. W dalszej części, po linii okręgu wykopałam dwa kolejne dołki, gdzie zostaną wsadzone kolejne hortensje - Limelight i Blue Bird, a jeszcze dalej wsadziłam hortensję Annabelle. Powinno im być dobrze w tym towarzystwie, byle jabłonka nie podkradała pożywienia - będę musiała w sposób ...