dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

monia i marek

  1. Dworek i ogród różany Moni

    Typowo marcowa pogoda: słońce, śnieg, chłodno.
    Mamy już ustalone ekipy do instalacji i tynków, tylko wciąż za zimno, żeby zacząć. Zaplanowałam też listę zakupó roślinnych na nadchodzący sezon.

    Do moich chciejstw na ten rok zapisuję:

    byliny:
    hosty
    bodziszki Alba
    złocienie białe
    dzwonki białe
    hortensje Anabelle 4 szt.

    róże:
    Lykkefund
    Pomponella 2szt.
    Paul’s Himalayan Musk
    Perennial ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Wczoraj rozplantowałam kilofem :oops: :lol: 10 worków kory. Kupiłam w ogrodniczym, przywiozłam na działkę, wysypałam i ... okazało się, że zamarznięta na kość :shock: Pozostało tylko tyle - wziąć kilof i rozbić :lol: Jakoś się z tym uporałam, ale jeszcze nigdy nie namęczyłam się tak przy rozrzucaniu kory :lol: :lol:

    Okazało się też niestety, ze licznik wody nam wysadziło :evil: Wydawało mi się, że dobrze zabezpieczylismy, a jednak nie udało się ...
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Wczoraj rozplantowałam kilofem :oops: :lol: 10 worków kory. Kupiłam w ogrodniczym, przywiozłam na działkę, wysypałam i ... okazało się, że zamarznięta na kość :shock: Pozostało tylko tyle - wziąć kilof i rozbić :lol: Jakoś się z tym uporałam, ale jeszcze nigdy nie namęczyłam się tak przy rozrzucaniu kory :lol: :lol:

    Okazało się też niestety, ze licznik wody nam wysadziło :evil: Wydawało mi się, że dobrze zabezpieczylismy, a jednak nie udało się ...
  4. Dworek i ogród różany Moni

  5. Dworek i ogród różany Moni