dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

monia i marek

  1. Dworek i ogród różany Moni

    Pogoda niemal letnia, choć nocami są przymrozki. Miło spędziliśmy dzień na budowie. Ja od samego rana do wieczora pracowałam w ogrodzie (chwilami byłam też pomocnikiem murarza ;) ), a M. bawił się w budowlańca.
    Od dzisiaj mamy już wymurowaną ściankę z piwnicy do schodów na parterze. Wykonana jest z cegły i tak świetnie wygląda, że aż prosi, żeby nie tynkować, tylko zostawić zejście do piwnicy z odkrytymi cegłami. Troszkę wąsko zrobiło się na zakręcie schodów ...
  2. Dworek i ogród ró?any Moni

    Dzisiaj otrzymałam wiadomość z Igies&Igies, że okienka będą montowane za tydzień :) :)
    Idealnie zgra się to z zakończeniem tynków i prawie wykonamy obróbki okien. Tynki gotowe już wszędzie z wyjątkiem wiatrołapu i zejścia do piwnicy, ale to już pestka ;)
  3. Dworek i ogród ró?any Moni

    Pogoda dopisywała, więc spędziliśmy na budowie cały dzisiejszy dzień. Trzeba było sporo prac wykonać przed poniedziałkiem, żeby tynkarze mogli spokojnie kontynuować prace. Zakończyliśmy obniżanie otworów okiennych. Wszystkie są już niżej o 10cm, niż były i nawet ładnie to wygląda. W górnej części obniżaliśmy twardym styrodurem, zaklejając podwójnie siatką zatopioną w kleju. Myślę, że nic nie będzie pękało. W dolnej części pustaki M. wykuł o 10cm niżej. Wyrzuciliśmy ...
  4. Dworek i ogród różany Moni

  5. Dworek i ogród różany Moni

    Elektryka zakończona, fachowiec wypłacony.
    Koszt robocizny 4.500zł
    Materiały 3.500zł
    Razem 8tys.zł.
    Sporo, ale u nas dużo pomieszczeń, gniazdek i gniazdeczek.

    Alarm zakończony. Koszt robocizny 0zł. Materiał jeszcze nie podliczony.

    Tynki na ukończeniu.Myślę, że jeszcze kilka dni trzeba na to filcowanie/ gąbkowanie, czy jak tam się to zwie ;) Okna mogą przyjeżdżać :)
    ----------
    139.049