dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nurni

  1. Nurniego dziennik

    12.07.2006
    Kto wie co sprawdza "kontrol" przychodząca do odbioru domu w celu legalnego mieszkania ?
    To że generalnie nie przychodzą wiem. Ale co sprawdzają i do czego się mogą przyczepić jeśli przyjdą.
    A może ktoś już po takiej kontroli gdzie coś było nie tak i jak problem został rozwiązany?

    ...cdn
  2. Nurniego dziennik

    11.07.2006
    Dzisiaj odebrałem inwentaryzację szamba, którą to od razu zaniosłem do PINB-u.
    Papierek przyjęli i pani mnie zmartwiła - jak był sprzeciw to my przyjdziemy sobie na "kontrol". Niedobrze, zobaczą troszku inny płot i brak poręczy na schodach wewnętrznych. Ciekawe do czego jeszcze mogą się przypieprzyć. Co do płotu, jak szanowna komisja "nie weźmie" to trzeba będzie poddać się dobrowolnej karze.

    Podłączyłem GWC - i ...
  3. Nurniego dziennik

    03.07.2006
    Dzisiaj odpaliłem radziecką (rosyjską) maszinu w postaci pompy zanurzeniowej. Wrzuciłem do GWC na sznureczku z podłączonym wężem i załączyłem prąd. Pompa sobie chodziła jednostajnie a ja przy okazji podlewałem okoliczne nasadzenia, podlewałem, podlewałem i ....podlewałem a końca nie widać. W między czasie sobie policzyłem i wyszło mi, że tam jest powyżej 1m3 wody. Całą tylną część działki podlałem !!!!!!
    GWC mam już suche :D :D :D ...
  4. Nurniego dziennik

    25.06.2006
    Bank udobruchany. Dostał ubezpieczenie na wartość po zakończeniu inwestycji i pisemko z prośbą o przesunięcie terminu zakończenia inwestycji. Moja opiekunka z banku powiedziała, że z tym nie ma najmniejszego problemu bo nikumu nie udaje się zakończyć w terminie.
    Inwentaryzaję powykonawczą szamba odbieram we wtorek, które to od razu złożę do PINB-u. I znowu na "mieszkanie na legalu" muszę poczekać 21 dni.

    W sobotę zakupiłem ...
  5. Nurniego dziennik

    18.06.2006
    W końcu zakupiłem cały "osprzęt" do podlewania ogrodu, na razie tylko posadzonych roślinek. Wersja podstawowa czyli 2x25m węża, kołowrotek, złączki, pistolet z regulacją rodzaju i siły strumienia oraz zraszacz obrotowy 20-360 st. - do stawiania w narożnikach i niech leje. Bardziej w tym kierunku się nie będę rozwijał, ponieważ w planach podlewanie ogrodowe jest :wink:

    Po ośmiu miesiącach wziąłem się za "odpalenie" GWC, ...
Strona 11 z 57