dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nurni

  1. Nurniego dziennik

    21.05.2009

    No trochę się "zaryłem" czasowo w ogrodzie - miesiąc mignął jak jeden dzień.

    Zrobiliśmy z Rekinem 2 poprzeczne dreny po szerokości działki.
    Rów na 1 m głęboki, ze spadkiem w stronę podmurówki (od strony suchej), studzienka i przepust przez podmurówkę. Rura drenarska, piach, geowłóknina, ziemia czarna i wysiana trawka.
    No kopać w glinie to ja nikomu nie życzę. Mało żeśmy nie zdechli, ale cóż "twardym ...
  2. Nurniego dziennik

    21.04.2009

    Z zaległości informacyjnych - pod koniec zeszłego roku udało mi się znaleźć ekipę do pomalowania tynku i zrobienia podbitki.
    Będąc konsekwentny w swoich zamierzeniach mineralny tynk pomalowałem silikonową farbą, tylko że nie Sto Lotusan tylko taką samą ale KABE.
    Deski do podbitki zakupiłem sam, pomalowalismy razem z Rekinem ale zamontowała już ww. ekipa. A tak nawiasem mówiąc to takie malowanie wieczorami lepsze jest niż wieczór w kafejce ...
  3. Nurniego dziennik

    14.04.2009

    Właśnie się dowiedziałem od sąsiadów, że będa nam robili drogę !!!!

    Przetarg wygrany, wykonawca wybrany i inwestycja w tegorocznym budżecie zaplanowana - sprawdziłem na stronie gminy.
    To była jedna z niewielu rzeczy, której mi bardzo brakowało. Skończą się nareszcie tony piachu i błota w garażu.
    Oczywiścia kostka betonowa, tylko czy będą spowalniacze - bo dużo dzieci na ulicy mieszka, począwszy od Zosi.
  4. Nurniego dziennik

    Wszystkim "czytacjelom" moich wypocin,
    życzę wraz z całą rodzinką
    wszystkiego przenajmiłozdrowoświątecznego


  5. Nurniego dziennik

    08.04.2009

    Najpierw trochę klimaciku zimowego ...i od razu konkurs/albocóś
    - co ma Zosiowy bałwan na głowie??? 8) :wink:


    Poniżej skrócony fotoreportaż z tego co się u nas zadziało lub niezadziało:

    Takie też nam się pojawiły mebelki w saloonie - BRW, podobno z Yndii

    ...
Strona 3 z 57