dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nurni

  1. Nurniego dziennik

    Piaseczek już wysypany i ubijany. Ubijali pierwszą warstwę ok. 50 cm dużym skoczkiem (coś tam mówili o sile 1/2 tony, rzeczywiście duży) a potem już co 20 cm mniejszym. W pomieszczeniach gdzie przechodzi kanalizacja hydraulicy poukładali rury. Bardzo sprawnie im to szło, 10 godzin i pozamiatane. Przycieli mi rurę od wody bo już jest w odpowiednim miejscu a nadwyżka poszła do garażu z wyprowadzeniem na przyszłą studnię wierconą do podlewania ogródka. Chłopaki z rozpędu zainstalowali ...
  2. Nurniego dziennik

    Jezuuuu. Czuję każdą kosteczkę. Skosić kosą spalinową (z tarczą) ok. 1500 m2 to jest nie lada wyczyn. Trawa miejscami miała prawie 2m. No, ale mam to już za sobą. Siatkę widać ze wszystkich stron. Potencjalny złodziej będzie jak na "widelcu". Żonka pomalowała całą siatkę w charakterystyczne "wzorki". Zobaczymy może to coś pomoże. Dobiłem haków na każdy słupek więc teraz jak będą chcieli coś zwinąć to będą musieli oderwać po 10 haków na słupek. ...
  3. Nurniego dziennik

    Właśnie małżowinka przypomniała mi, że zostało nam przecież siatka z grodzenia. Uffff, co ja bym bez niej zrobił ??? :o :o :oops: :oops:
    Kupiłem dzisiaj haczyków i poprzybijam całą siatkę 10 haczykami do każdego słupka. Jak znajdzie się zawodnik który i to mi zdejmie to podłączam pod prąd :wink: :o . A na poważnie chyba wtedy pójdzie już drut kolczasty, miny i karabiny maszynowe :evil:
    Trochę humor mi się polepszył bo nie mogłem patrzeć już na ...
  4. Nurniego dziennik

    No nareszcie podpisaliśmy umowę z bankiem. :D :D :D
    Trzy godzinki i było po wszystkim :o :o
    Multibank, prowizja 1,2%, oprocenotowanie 2,95%, CHF, na 25 lat.
    Wszystko poszło raczej sprawnie, ale dlatego tak długo, że założyli nam też konto a poza tym bardzo dokładnie czytaliśmy umowę. Ubezpieczenie od ognia 2.800 zwracane po wpisie do hipoteki. Pewnie ze trzy miesiące poczekamy więc 9/12 opłaty zwrócą. Weksel 350 zł.
    Potem pojechaliśmy na budowę. ...
  5. Nurniego dziennik

    No dzisiaj to Urząd zaskoczył mnie kompletnie. Powiem nawet, że zostałem powalony na kolana. :o :o
    Siędzę sobie w domu a tu dzwoni Pani (sama zadzwoniła do mnie, dla mnie to rzedkość) i chce się umówić na spotkanie na działce w sprawie, i tu uwaga, ustalenia trasy przebiegu PRZYKANALIKA !!! :D :D
    Jeszcze miesiąc temu coś tam przebąkiwali o planach budowy kanalizacji a tu taki szok. Jestem bardzo podbudowany. Jak tak dalej będą działać to nie będę musiał ...
Strona 51 z 57