dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

josephine

  1. Budowanie marzeń

    Wprawdzie jeszcze trochę zostało do wykończenia, ale dziś przenieśliśmy pierwsze kartony z naszej pudłościanki do nowego domu i tym sposobem w pokoju synka króluje perkusja :D .
    Córeczka ma za to skręcony stolik i krzesełko, przy czym okazało się, że krzesełko, które miało być białe jest niebieskie!
  2. Budowanie marzeń

    Tylko odnotuję, że wszystkie panele są już ułożone!

    O rany, to już naprawdę blisko...
  3. Budowanie marzeń

    Stan na dziś: do ułożenia pozostały już tylko panele w dolnym korytarzu i połowie salonu. Umyłam lustro i płytki w dużej łazience i coraz bardziej mi się ona podoba, zwłaszcza, że jej ściany już są pomalowane - teraz tylko trzeba przekręcić szafki, zamontować umywalkę, wannę i drzwi prysznica i można mieszkać!

    Okazało się, źle wymierzyłam potrzebną ilość płytek do pralni no i tych płytek już nie ma, całe szczęście, że to tylko pomieszczenie gospodarcze ...
  4. Budowanie marzeń

    Właśnie ściągnęłam zdjęcia zrobione komórka, więc będzie wspominkowo.

    Mój mąż zakładający widać co




    i syn przykręcający uchwyty szuflad
    ...
  5. Budowanie marzeń

    Mała łazienka jest już od jakiegoś czasu użytkowana - co za ulga, że można normalnie umyć ręce, itp. - oczywiście brakuje jeszcze paru elementów - kabiny i lustra, ale efekt jest zdecydowanie fajny (obiektyw trochę rozciągnął niektóre elementy)




    ...
Strona 2 z 61