dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

josephine

  1. Budowanie marzeń

    Jakiś drań złamał naszego słonecznika!

    Sufity prawie pomalowane.

    Dostarczono dziś płytki do dużej łazienki i kuchni. Niestety zabrakło kilku listew ozdobnych i co gorsza płytek podłogowych - trzeba będzie coś dobrać zamiast, bo jak dotąd nie znalazłam sklepu, który by je miał.
  2. Budowanie marzeń

    Ach, wczoraj dotarła szufelka automatyczna do zamontowania w cokole kuchni, czyż nie jest ładna?
  3. Budowanie marzeń

    Fotorelacja z wczoraj, najpierw botanicznie - niedawno zauważyłam krzaczek róży przy ogrodzeniu, w ubiegłym roku tez tam był, ale nie sądziłam, że przeżyje, może jakby go odpowiednio przyciąć to zakwitnie kiedyś?


    nasz słonecznik z czarnymi robaczkami

    ...
  4. Budowanie marzeń

    Na szybko - dobre wiadomości na dziś:
    1. wygrałam sprawę o okna w sądzie! Wprawdzie wyrok nie jest prawomocny i druga strona zamierza się odwoływać, ale i tak jestem dziwnie spokojna;
    2. przyszły baterie do dużej łazienki - bardzo ładne
    3. są zawiadomienia o wysłaniu kolejnych kupionych rzeczy, więc w tym tygodniu już się będę nimi cieszyła

    Niedobrze:
    1. nie mam płytek podłogowych do duże łazienki - może gdzieś znajdę, albo trzeba ...
  5. Budowanie marzeń

    Inspekcja budowy wykazała, że wcale nie wszystkie sufity sa pomalowane tylko, te 2 co były już maźnięte, zostały pokryte jeszcze raz - rozczarowałam się.

    Dokupiłam jeszcze 2 farby, będą do pokoju dziennego:
    Magnat brązowy onyks


    i kamień księżycowy
    ...
Strona 9 z 61