dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

codzienny C117A I@M

  1. nasze marzenie coraz bliżej nas codzienny c117a

    Oj dawno mnie nie było i znowu nie będzie. Od ostatniego wpisu dużo się zmieniło.
    Na plus od 2 tygodni mam w urzędzie warunki zabudowy jakoś nie spieszno mi je idebrać :cry:
    Zwątpiłam w swoje marzenia i już włożyłam je między zakurzone książki. Budowy nie będzie :(
    Życzę Wszystkim którzy realizują budowy żeby byłi w tych domkach szczęśliwi
  2. nasze marzenie coraz bliżej nas codzienny c117a

    Kompletnie się nic nie dzieje, dzisiaj rozmawiałam z panem z urzędu warunków na nasz gospodarczy nadal brak :evil: :o :o :cry: norma
    A tak w duszy się zastanawiam co dać na dach??? Gont (faworyt męża), blachę(boję się że będzie wszystko słychać szczególnie jak będzie padać) czy tradycyjna dachówka?? Też mam problem na razie nie mam kasy a tu takie problemy :lol: ale żeby tylko większych nie było to i z tym da się wkońcu radę.
  3. nasze marzenie coraz bliżej nas codzienny c117a

    U nas nic nowego. Kompletnie nic się nie dzieje i ten stan potrwa z pewnością jeszcze bardzo długo :cry: :cry: :evil:
  4. nasze marzenie coraz bliżej nas codzienny c117a

    Nasze pozwolenie dzisiaj już się uprawomocniło, :P super!!! gdyby nie to ale :cry: brak kasy, ale jak mówi ludowe przysłowie co nagle to po diable :evil: :lol: nie ma co się spieszyć(ha jaka to ja teraz mądra jestem a za moment będę jęczęć że już chcę mieszkać w nowym domku :P ). Sytuacja jest jaka jest i lepiej ją w kąciku przeczekać :P Teraz to zaczniemy rozglądać się za dobrym kier budem bo lepiej go zaklepać jak po nowym roku znowu zaczną bum budowlany może być ...
  5. nasze marzenie coraz bliżej nas codzienny c117a

    No to mamy jeszcze cieplutkie, nieużywane :D POZWOLENIE NA BUDOWĘ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Teraz szturm na banki :lol: :o :(
    Dzisiaj też złożyłam w gimnie wniosek o warunki zabudowy na nasz gospodarczy, czas oczekiwania półtora miesiąca :cry: oby, na ostatnie czekaliśmy pięć miesięcy :evil: pożyjem obaczym :-?
Strona 2 z 7