dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar pasie
    nie boję- starszy ma 13 a młodsza 5 z kawałkiem a oczko mam zrobić zamiar pobsadzane tak że trudno będzie do niego dojść
  2. Avatar jossi
    Nie boisz się o dzieci? Tzn nie wiem jak małe masz ale taki 3 latek czy 4 latek może się łatwo utopić mając zanurzoną tylko głowę. Dziecko w tym wieku nie wie jak się przekręcić. Ja ten temat rozważałam i zrezygnowałam z oczka i chcemy mieć wodę lecąca z wysokości 0,5 metra na płaski kamień. Obieg zamknięty, bezpieczny, a szemrze i można stopy pomoczyć. Coś w tym stylu: http://www.dom.pl/nowe-trendy-woda-w...gid-23901.html
  3. Avatar pasie
    Ganiutek dzięki
    R&K to płytki te same co na podłodze...
  4. Avatar R&K
    czym wymalowane macie pionowe fronty w schodach ? jakaś specjalna farba?
  5. Avatar ganiutek
    Ogród pięknie się prezentuje - drzewka dają pewnie bardzo przyjemny cień - dziś w cenie, zwłaszcza w centralnej Polsce Lampa w holu - bardzo ciekawa
  6. Avatar pasie
    dzięki tworzy się dopiero ale już baaardzo miło w nim sobie z kawką posiedzieć...
  7. Avatar Spirea
    Pasie, masz bardzo przyjemny ogród
  8. Avatar pasie
    dzięki
  9. Avatar monia i stasiu :)
    GRATULUJĘ
  10. Avatar pasie
    Kuleczki już kupione - podobno nazywają się "niedźwiedzie futro"
  11. Avatar rutki
    Mnie też wiosna nastroiła do prac w ogrodzie i sporo ostatnio o tym rozmyślam. Aktualny wniosek - nie jest to taka prosta sprawa też jestem za wierzbą płaczącą i magnolią
    Ale świetne te trawki, kuleczki takie
  12. Avatar pasie
    Mona w święta w pracy? ja czasem chętnie bym w kierat wróciła.....ale tylko czasem
  13. Avatar Mona7
    Dziękujemy za rzyczenia Oj bardzo się ciesz, że troszkę choć w świeta możesz poleniuchować - ja znowu siedzę w pracy. Ostatnio jestem tak przemęczona, że mam ochotę krzyczeć!!!
  14. Avatar pasie
  15. Avatar biedronaaw
    przeczytałam od deski do deski a właściwie od działki do schodów i zazdroszczę już etapu
    pozdrawiam i chylę czoła!
  16. Avatar pasie
    ja nie mam podłogówki w sypialni i szczerze mówiąc to się nie interesowałam...
  17. Avatar pasie
    witam, to było to http://www.wicanders.pl/
  18. Avatar pasie
    dzięki
    koszt schodów to ok.4800zł a barierka 4000zł
  19. Avatar agatka2106
    Bardzo ladne i wydaje mi sie, ze zajmuja malo miejsca.
  20. Avatar R&K
    jakie koszty takich schodow ? trepy + barierka ?
Strona 1 z 6