dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pasie

  1. Pasie buduj?

    Przedświątecznie


    aleeeeee dawno tu nie zaglądałam

    chyba troszkę zaniedbałam dziennik ale mam masę zajęć - ostatnimi czasy to w większości domek na święta sprzątam aleee jeszcze szkolę się zawodowo, kupuję roślinki i próbuję założyć ogród i robię mniej przyjemne rzeczy jak strata zęba mądrości....

    troszkę zdjęć

    na oknie w kuchni wiosna

    ...
  2. Pasie buduj?

    Czas coś napisać, żeby nie było, że nic się nie dzieje....

    przyszły moje Aquaformy - na razie zamontowany został tylko kinkiet w szarej łazience reszta czeka na żarówki...

    zastanawiam się jeszcze nad przesłonami do niego

    aleeee sprawy domowe chwilowo uległy zawieszeniu w związku z pracami ogrodowymi - zaczęliśmy od trawnika bo największy jest objętościowo, najwięcej z nim roboty i najdłużej ...
  3. Pasie buduj?

    Lampy

    to chyba najgorszy/najtrudniejszy dla mnie temat wykończeniówki, owszem podoba mi się olbrzymia ilośc ale przeważnie ceny ich też są masssakryczne i małż jako głos rozsądku protestuje
    jak na razie udało mi się zamówić takie


    które zwisną chyba w........ szarej łazience

    stwierdziłam, ...
  4. Pasie buduj?

    Kubiki

    znalazłam takie w Glamstore a w domu co najmniej 3 miejsca, w których mogłyby zawisnąć

    chyba jutro podjadę i zobaczę je na żywo

    a teraz kilka fotek

    mój antracytowy kawałek ściany - pewnie zawisną na nim białe ramki z naszymi zdjęciami ale za to mam problem z kinkietem
    ...
  5. Pasie buduj?

    Upiększanie

    Ostatnimi czasy nastąpił jakiś chyba wiosnąpowodowany przełom w relacji ja- nowy dom, tzn polubiłam wreszcie Nasz Mały Domek taki jaki jest i mam natchnienie, żeby zabrać się za jego upiększanie.


    Przez równy tydzień byłam uziemiona przez chorobę Starszaka, to coby w domku coś się działo oraz w oczekiwaniu na stolarza schodowego, wzięłam się za malowanie - pomalowałam już prawie wszystko co zostało białe a takie nie miało zostać na odpowiednie
    ...
Strona 11 z 53