dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pasie

  1. Pasie budują

    sorrrki
    ach trochę zaniedbałam dzienniczek - ale za bardzo nie było co pisać
    a oto dokonania zeszłego tygodnia
    1. jak już trochę wyzdrowiałam to zawiozłam projekt pani architekt żeby naniosła zmiany
    2. złożyłam pismo o zjazd z drogi gminnej
    3. umówiliśmy się z dwoma ekipami na przyszłą sobotę na wycenę naszego domku

    a tak off topic
    wczoraj byłam z moją Zu na sesji u fotografa :lol: ciężka praca z takim maluchem co ...
  2. Pasie budują

    przeglądałm dziś forum i znalazłam istną perełkę - będzie moją inspiracją i natchnieniem- pooglądajcie sobie :D :D
    http://forum.muratordom.pl/dom-kasi-...my,t145750.htm

    uuuuupppppsssss
    ale już sobie nie pooglądacie bo zostały usunięte przez właścicielkę a szkoda bo były cudne :cry: :cry: :cry: :cry:
  3. Pasie budują

    hejka
    burza mózgów się odbyła i zostały te moje wypociny zaakceptowane :lol: a do tego doszło:
    zmniejszenie okien w obu łazienkach tzn. podwyższenie parapetów tak gdzieś na wysokość 140cm,
    tak samo z parapetem w kuchni, też do góry tylko nie wiem na jaką wysokość, może 120 cm,
    w wykuszu okna będą do samej ziemi, żeby współgrały z drzwiami tarasowymi

    swoją drogą ciekawe ile Pani architekt zażyczy sobie za zmiany w projekcie ...
  4. Pasie budują

    hura :D
    wreszcie dostałam dziś te mapy, całe 3 sztuki i to pod same drzwi i jeszcze rabat :lol:
    więc jutro mamy pracowity dzień - ostatecznie musimy zdecydować się jakie zmiany robimy, a dokładnie to szanowny małż musi się zgodzić na to co wymyśliłam :lol: :lol: :lol:
    bo w poniedziałek Pani architekt dostaje domek do pracy

    pierwszy dylemat to kominek - bo chciałabym żeby był narożny i żeby go było widać z części jadalnej ale komin ...
  5. Pasie budują

    to moje wczorajsze wypociny, ja widzę zmiany tak :roll:






    a w piątek zawożę projekt Pani architekt i zobaczymy co ona mi podpowie - mam nadzieję, że coś z tym wykuszem podziała, bo mi nie za bardzo wyszedł :roll: :roll: