dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pit79

  1. przenosiny domu z 1935r,czyli remont i budowa :) - FOTY

    Mała aktualizacja bo dawno nic nie wklejałem

    Przywiozłem materiał na bujankę :)


    Tak wygląda teraz szczyt z opaskami na oknach:


    Udało się w końcu zrobić sufit w kuchni, taki kolor desek sufitowych chyba już zostanie.Oczywiście brakuje jeszcze ćwierćwałków, ale to potem :)
    ...
  2. przenosiny domu z 1935r,czyli remont i budowa :) - FOTY

    nie ma normalnie na nic czasu. W domku narazie nic sie nie dzieje bo trzeba cos pozarabiać by móc dalej działać.

    Opaski są takie jak na tym oknie, czy się podobają i czy pasują oceńcie sami.
    Zbytniego wyjscia nie było bo akurat taki a nie inny materiał miałem.



    Muszę się zabrać za obkladanie tych moich kominów kamieniem, ale pogoda nijak nie sprzyja takim pracom. echh..... ...
  3. przenosiny domu z 1935r,czyli remont i budowa :) - FOTY

    Znów minęło kilka dni, na szczęście mam jedną osobę do pomocy tak więc i jest do kogo się odezwać i wogóle we dwójkę się 100 razy lepiej robi:

    Oto kolejne moje zmagania:

    Salon- udało się z żonką wybrać w końcu kolory- na zdjęciu oczywiście troche inaczej to wygląda niż w realu. Belki - dąb rustykalny silnitoru, , sufit dąb sredni też tej samej firmy, ściana będzie również taka jak sufitt, a okna i ościeżnice w kolorze belek.
    ...
  4. przenosiny domu z 1935r,czyli remont i budowa :) - FOTY

    Wczoraj, udało się ubić jedną ścianę w salonie - trzeba ją jeszcze przeszlifować i pomalować.

    Oto efekty:
  5. przenosiny domu z 1935r,czyli remont i budowa :) - FOTY

    wrzucę dzisiaj ale takie średnie bo z telefonu:

    drzwi do kotłowni, jeszcze nie pomalowane, będą w kolorze bramy, narazie syfnie to wygląda, mam nadzieje że kolor je odmieni.


    otynkowana ściana w sieni i ościeznica mojej produkcji


    Belka w salonie - z lewej strony belki będą schody z prawej do samego końca akwarium ...
Strona 3 z 9