dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Claudii

  1. GRANAT-Claudii&Criss

    Witam , po długiej przerwie.... najpierw złe wieści - zalało nam piwnice :(
    Popełniliśmy 2 błędy podczas budowy , pierwszy to zapomnieliśmy zamurować otwór w bloczku betonowym , doprowadzający przyłącze wodne do budynku- jak się podniósł poziom wód gruntowych to wybijała woda i sączyła się do piwnicy tylko przez ten otworek.
    Drugi - nie zrobiliśmy drenażu do wody z rynien , robimy go teraz- po szkodzie !
    Trza było kupić pompę i pompować wodę. ...
  2. GRANAT-Claudii&Criss

    JUŻ U SIEBIE

    Piszę z pracy bo nie mamy jeszcze neta , ekipa ma cykora wejść na nasz dach.Najpierw muszę zamontować ławę kominiarską i stopnie
    Mieszkamy od 30 kwietnia , czujemy się jak na wczasach w pensjonacie , jeden pokoik i łazieneczka :)
    Prace idą do przodu , czekamy na kuchnię i schody...
  3. GRANAT-Claudii&Criss

    Dzisiaj po raz ostatni piszę z tego miejsca.Od 4 maja mamy mieć neta w domku :)
    Dzisiaj mamy "zieloną noc" , od jutra na swoim .Na razie na pół gwizdka ale " nic nam więcej nie potrzeba oprócz błękitnego nieba".
    Dzieci na jakiś czas sprzedaliśmy babciom aż się ogarniemy.
    Przeprowadzka dobiega końca , zostały do wywiezienia jedynie łóżka no i komputer oczywiście :P
    Jestem padnięta , dziennie po kilka razy kursujemy z meblami itp
    ...
  4. GRANAT-Claudii&Criss

    PANELE
    Cały domek opanelowany w ciągu 4 godzin, oby więcej takich ekip :) Zaszalałam i zrobiłam w każdym pomieszczeniu inne.






    ...
  5. GRANAT-Claudii&Criss

    W mieszkaniu sodoma i gomora , część rzeczy już spakowana w torby i kartony. W środę będziemy mieli położone panele i zaczynamy wywozić meble.
    Ekipa pracuje nawet w niedzielę , dzisiaj zaczęliśmy układać płytki w kuchni.
    Na plac boju kurierzy dziennie dostarczają zamówione rzeczy ,przywieźli m.in.sprzęt agd do zabudowy,płytki na cały dół,tapety i inne , już się pogubiłam ...
    Dzisiaj też przyjechał pan na pomiar schodów ,zamówiliśmy - dębowe ...
Strona 2 z 2